Цінності Нутреко - наші цінності

Цінності Нутреко, поєднані з ефективною стратегією, а також інвестиційними можливостями, місією та прогресивним баченням – це головний чинник майбутнього успіху усіх її компаній

У Трау Нутришин Україна ми покладаємося на дотриманні чотирьох чітко окреслених цінностей – вони є мірою усього, що ми робимо:

Інновації

Здібності

Піклування

Співпраця

Інновації: глибоко вкорінені у самому розумінні нашого бізнесу. Ми створюємо культуру відкритості, що дозволяє нашим працівникам досліджувати нові можливості та ідеї, стимулює до порушення поточного стану речей.

Здібності: ми прагнемо бути найкращими у здійсненні того, що ми вважаємо найвагомішим, і саме тому ми розвиваємо здібності окремих робітників та організації вцілому.

Співпраця: наша стратегія співпраці допомагає нам поєднувати свої вміння та ресурси задля привнесення інновацій та прискорення росту. Ми створюємо спільну ціннісну пропозицію з урахуванням потреб наших клієнтів, пропозицій, умов наших постачальників та здобутків дослідних організацій з метою підвищення поживності схем годівлі.

Піклування: у досягненні результату ми завжди дотримуємося своїх зобов’язань стосовно наших клієнтів, партнерів та працівників за допомогою урівноваженого та раціонального управління ресурсами та водночас піклування про нарощування прибутків.