Ми прагнемо нагодувати майбутні покоління

Компанії Trouw Nutrition (Трау Нутришин) є частиною корпорації Nutreco (Нутреко), глобального лідера у годівлі тварин та виробництві корму для риби. Якість та інновація, поєднані з соціально-екологічною відповідальністю є керівними принципами, які закарбовано у культурі корпорації Нутреко від етапу дослідження та закупівлі сировини до етапу виробництва продуктів та надання послуг у сфері сільськогосподарського виробництва та вирощування риби. Впродовж своєї 100-річної діяльності корпорація Нутреко накопичила багатий спадок знань та досвіду для розбудови свого майбутнього процвітання. У корпорації працює близько 10,000 людей у 30 країнах світу, які здійснюють продаж продуктів для 80 країн.

Наше бачення

У сучасному світі  - з обмеженою кількістю природних ресурсів і щоденно зростаючою кількістю населення - невпинно зростає потреба у високоякісних продуктах м’яса та риби, морепродуктах і, зокрема, креветках. Ми  прагнемо стати глобальним лідером у забезпеченні інноваційних та збалансованих рішень у питаннях годівлі, які б сприяли  найкращим показникам росту свійських тварин, риби та креветок.

Наша місія: Feeding the Future

Слоган Feeding the Future ("нагодувати майбутні покоління") виражає сутність діяльності корпорації Нутреко - прагнення відповідати викликам часу

 

Виклики сучасності

Нагодувати 9 мільярдів людей у 2050

Зростаюча кількість світового населення, урбанізація, збільшення прошарку середнього класу, а також зміни у звичках харчування неминуче впливатимуть на збільшення попиту на рибу та м'ясо, зокрема, в умовах ринків, що розвиваються. Авжеж, це надасть комбікормовому виробництву більше можливостей для розширення свого бізнесу. Однак, актуальними залишатимуться питання соціально-екологічної відповідальності виробництва. Адже, все більше занепокоєння викликають проблеми обмеженості ресурсів, вимоги безпечності харчових продуктів, дотримання належних умов утримання тварин, стійкості їхніх організмів до антибіотиків, забруднення довкілля, зміни клімату та зменшення різноманітності біологічних видів. Крім того, компаніям необхідно справлятися з нестабільністю цін на сировину, з огляду на коливання показників попиту та пропозиції, а також невідповідністю показників виробничих витрат цінам у виробничо-збутовому ланцюгу.

 

Зменшити негативний вплив на планету удвічі

Планета у нас одна на всіх. Наразі ми заселяємо третину її площі. Обсяг нашого негативного впливу на Землю перевищує можливості відновлення світового простору на 30%. Якщо ми продовжуватимемо такими ж темпами вже до 2030 року для життя нам знадобиться дві планети розміром із Землю. Часткова відповідальність за сучасний стан речей покладаєтсья і на сільське та рибницьке господарства. Представники обох промисловостей визнають свою відповідальність та швидкими темпами розробляють інноваційні підходи для отримання вищих показників із застосуванням якомога меншої кількості природних ресурсів. Продуктивність - це головна мета, але висока продуктивність без соціально-екологічної відповідальності не може бути прийнятною. Ми маємо порушити тісну взаємозалежність між ростом економічних показників та негативним впливом на довкілля.