Наш підхід: Управління кормами, охороною здоров’я та фермерськими господарствами

Наш інноваційний підхід об’єднує управління кормами, охороною здоров’я тварин та фермерськими господарствами з метою отримання максимальної продуктивності та забезпечення процвітання клієнтів у сучасному світі, що бурхливо змінюється.

Ми віримо в ефективність забезпечення науково обґрунтованого цілісного підходу для найкращого обслуговування клієнтів. Ми працюємо, щоб розвивати науку в поєднанні з технологічними розробками, де і коли це найбільше потрібно. А ще ми завжди підходимо до вирішення проблем цілісно, адаптуючи перевірені рішення до навколишнього середовища з метою ефективнішого використання природних ресурсів.

Завдяки широкому асортименту продуктів, моделей і послуг у поєднанні з досвідом у сфері кормів, фермерських господарств і здоров’я, що постійно збагачується, ми є єдиним центром із безмежними можливостями для створення індивідуальних комплексних рішень, що відповідають конкретним місцевим вимогам кожного клієнта.

Харчування тварин — основа всього цього, оскільки воно є запорукою більшої витривалості тварин і забезпечує оптимальні поживні речовини, необхідні для здорового та продуктивного життя. Але сьогодні ми прагнемо вийти за межі сфери харчування тварин і допомогти клієнтам керувати всім процесом ведення фермерського господарства задля вирощування здорових тварин, щоб на столи споживачів потрапляла поживна їжа.

Зосереджуючись на управлінні харчуванням, охороною здоров’я тварин та фермерськими господарствами, ми гарантуємо, що тварини повністю реалізують свій генетичний потенціал, щоб клієнти могли процвітати, а ми — спільними зусиллями нагодувати світ. Ми допоможемо фермерам знайти розумні способи відгодівлі, утримання та поводження з тваринами, створення здорового довкілля та профілактики захворювань — через програму LifeStart, підхід Healthy Life (до здоров’я кишківника та антибіотикорезистентності) та нашу відданість принципам точного екологічного ведення фермерських господарств. Адже що, коли і як споживають тварини, як і догляд за ними, з першого дня визначає їхнє здоров’я, добробут і якість виробництва протягом усього життя. Надання допомоги клієнтам при використанні ними методів точного екологічного ведення фермерських господарств дасть змогу підтримувати їх власний добробут і здоров’я планети — як зараз, так і в майбутньому.

Відкрийте для себе наші бренди

Дізнайтеся більше про наші пропозиції.