Дослідження і розробки світового рівня

В умовах постійно мінливого ландшафту дослідження та розробки (R&D) Trouw Nutrition спрямовані на перетворення досліджень світового класу на практичні, економічні та стійкі харчові рішення. Наша перспектива розширена, охоплюючи широкий спектр наукових дисциплін, з командами, які включають дієтологів, ветеринарів, фізіологів тварин, мікробіологів, імунологів, а також науковців з даних і моделювання.

Дослідницькі групи, орієнтовані на певні види та цінність

Наші міжнародні експерти з науково-дослідної роботи працюють у командах, організованих за конкретними видами тварин та дисциплінами. Сюди входять основні групи, орієнтовані на такі напрямки:

  • Відкриття:робота зосереджена на розробці та інвестуванні в екологічні продукти, моделі та послуги нового покоління.
  • Інгредієнти:вивчення інноваційних інгредієнтів та добавок.
  • Орієнтація на конкретні види: дослідження птиці, жуйних тварин та свиней
  • Моделювання та аналіз даних: використання інновацій у сфері аналізу даних з метою розробки прогнозних моделей для оптимізації управління харчуванням та фермерським господарством.
  • Інноваційна лабораторія:поєднання наукових знань та можливостей інноваційної лабораторії для підтримки й оцінки нових ідей та новітньої продукції.
  • Глобальна перевірка даних:співпраця з провідними університетами та регіональними науковими партнерами по всьому світу для подальшого підтвердження результатів наших досліджень; інвестиції в глобальну мережу комерційних ферм, що здійснюють валідацію, для перевірки реальної цінності запропонованих продуктів і послуг та ліквідації розриву між науковими знаннями і практичним застосуванням на фермах.

Нашу роботу, що виконується відповідно до стандартів належної клінічної практики (GCP), координує спеціальна команда досвідчених науковців і сільськогосподарських техніків із ключовими спеціалізаціями — від виробництва кормів і контролю якості до добробуту тварин і статистики.

Trouw Nutrition переосмислює визначення фермерського господарства

Щоб належним чином прогодувати населення світу, яке стрімко зростає, нам потрібно по-новому розглянути спосіб виробництва продуктів тваринного походження на фермерських господарствах і розробити нові технології, щоб вийти за межі існуючих рішень. Перегляньте це відео, щоб дізнатися про захоплюючі інновації, які з’являються щодня, натхненні чудовою роботою відданої команди науково-дослідного відділу «Трау Нутришин».

«Ми черпаємо чудові ідеї як у зовнішньому світі, так і від усіх співробітників Trouw Nutrition. Перетворення цих можливостей на нові матеріальні рішення, які позитивно впливають на наше життя, засоби до існування та планету, — це мистецтво, яким ми володіємо».
Коен Смітс, доктор філософії, директор науково-дослідного відділу Trouw Nutrition

Зустрічайте наші дослідницькі групи:

Дослідницька робота за напрямком наукових відкриттів
Моделювання та аналіз даних
Дослідження у галузі птахівництва
Дослідження у галузі жуйних тварин
Дослідження у галузі свинарства
Дослідження інгредієнтів
Глобальна перевірка даних
Інноваційна лабораторія