Discovering products of the future Discovering products of the future

Дослідницька робота за напрямком наукових відкриттів

Місія підрозділу з відкриттів «Трау Нутришин» (Discovery Unit) — наповнити асортимент інновацій компанії можливостями практичного застосування та нестандартними ідеями, що змінюють правила гри на ринку. Команда має всі потрібні інструменти для виконання своєї місії та багаторічний сукупний досвід роботи в широкому діапазоні дисциплін.

Кожен її член постійно шукає та аналізує ідеї щодо інноваційних продуктів і технологій. Ідеї генеруються кількома способами: внутрішньо, шляхом пошуку в мережі наукових і галузевих партнерів, а також через групи NuFrontiers та NuTech. NuFrontiers визначає потенційних партнерів з-поміж компаній-стартапів. NuTech, базова дослідницька група, зосереджується на розробці інноваційних інгредієнтів і кормових добавок, а також на використанні дослідницьких платформ у галузі біотехнологій, фітогеніки та фізичної хімії.
 
Команда підрозділу з відкриттів «Трау Нутришин» працює швидко, інноваційно та має широкий спектр діяльності. Отже, що далі?

Майбутні перспективи Trouw Nutrition

У динамічному середовищі сільськогосподарська галузь продовжує стрімко розвиватися з року в рік. Щоб не відставати від швидкого темпу змін, потрібно впевнено йти вперед, не втрачати темп і мислити інноваційно. Підрозділ із відкриттів керує змінами, проєктуючи та шукаючи нові продукти для підтримки сталого майбутнього. Кінцева мета команди — успішно впроваджувати ці інноваційні продукти через підрозділи Nutreco та виконувати свої зобов’язання щодо забезпечення високоякісних, продуктів харчування із тривалим строком зберігання для світу, що швидко розвивається.
«Нас як команду надихає спільна віра в те, що справжнє зростання відбувається лише тоді, коли ми приймаємо виклик… і переосмислюємо його як неймовірну можливість».
Тео ван Кемпен (Theo van Kempen), керівник підрозділу з відкриттів Trouw Nutrition

Інші дослідницькі групи:

Моделювання та аналіз даних
Дослідження у галузі птахівництва
Дослідження у галузі жуйних тварин
Дослідження у галузі свинарства
Дослідження інгредієнтів
Інноваційна лабораторія
Глобальна перевірка даних