Our Organisation Our Organisation

Наша організація — Хто ми

Хто ми

 Trouw Nutrition (Трау Нутришин) — це організація, яку глибоко турбує побудова більш сталого майбутнього — як для нашої галузі, так і для людей у всьому світі.

Наша ціль — втілювати наукові розробки в застосовних, практичних рішеннях щодо харчування та управління фермерськими господарствами, що допоможуть клієнтам виробляти якісне м’ясо, яйця та молоко. Ми підтримуємо виробників харчових продуктів за допомогою технологій, які забезпечують доступні консультації та наявність потрібних даних під рукою.

Протягом 90 років ми старанно працювали над інноваціями і розробкою більш інтелектуальних та сталих способів надання допомоги клієнтам у вирощуванні здорових сільськогосподарських тварин. Ми розпочинали зі скромного підприємства в Нідерландах, країні, всесвітньо відомій завдяки передовому досвіду в галузі сталого сільського господарства. З того часу наша компанія виросла і обслуговує 105 країн по всьому світу.

У складі такої компанії, як Nutreco, з її унікальною позицією та мережею, ми можемо будувати міцні партнерські відносини у межах галузі. Компанія з самого початку була віддана принципам сталого розвитку та інноваціям, що дало нам змогу виконувати свою колективну місію — Feeding the future (Годувати майбутнє).

Наші цінності

За всім, чим ми займаємося, стоїть пристрасть і наукове обґрунтування. Понад 8000 наших співробітників ретельно виконують свою роботу, дбають один про одного та про середовище, у якому працюють. Наші цінності відображають культуру нашої компанії, наші обіцянки клієнтам і нашу мету "Годувати майбутнє". Захопленість, інклюзивність, цілісність, довіра і допитливість лежать в основі наших фундаментальних переконань і керівних принципів того, як ми ведемо бізнес.
 

Відповідність принципам сталого розвитку

У глобальному масштабі проблеми сталого розвитку виробництва продуктів харчування є значними і постійно посилюються. Зосереджуючись на сталих інноваціях, ми прагнемо бути частиною рішення. Перегляньте наші звіти про сталий розвиток за останні кілька років, щоб дізнатися, з чого ми починали. Щоб зрозуміти, куди ми рухаємося, обов’язково перегляньте нашу Дорожню карту сталого розвитку до 2025 року.

Звіти про сталий розвиток

Дорожня карта 2025

Вас може зацікавити

Наш підхід: Управління кормами, охороною здоров’я та фермерськими господарствами
Наша організація — Що рухає нас уперед