Sustainability Sustainability

Огляд сталого розвитку

Компанія Trouw Nutrition, як частина Nutreco, довго працювала над розбудовою більш сталої харчової системи, оскільки ми прагнемо досягти своєї місії — «Годувати майбутнє».

На своєму шляху

Щоб дізнатися більше про досягнення компанії в галузі сталого розвитку за останні п’ять років, ознайомтеся з нашими річними Звітами про сталий розвиток. Через материнську компанію Nutreco ми публікуємо окремі звіти про сталий розвиток із 2000 року. З них можна дізнатися про те, як ми створюємо цінність і вирішуємо проблеми в ланцюжку поставок, про прогрес, якого ми досягли за ключовими показниками, і як ми співпрацюємо із зацікавленими сторонами, щоб створювати кращий світ для своїх співробітників, клієнтів та постачальників.

Звіт про сталий розвиток 2020

Звіт про сталий розвиток 2019

Звіт про сталий розвиток 2018

Звіт про сталий розвиток 2017

Звіт про сталий розвиток 2016

Представляємо наш Звіт про сталий розвиток за 2020 рік

Слова генерального директора Nutreco Роба Кореманса та директора з питань сталого розвитку Хосе Віллалона

«В кінцевому підсумку ми шукаємо оптимальний баланс між собою і планетою».
Хосе Віллалон — директор із питань сталого розвитку, Nutreco

Кодекс поведінки ділових партнерів

Ми прагнемо здобувати всю сировину відповідно до принципів сталого розвитку — і очікуємо, що наші партнери в ланцюгу поставок дотримуватимуться таких же стандартів. Тому ми просимо їх підписати наш Кодекс поведінки ділових партнерів та погодитися його дотримуватися. Загалом 300 наших найбільших постачальників і ділових партнерів, на які припадає 90 % наших витрат, уже підписали цей Кодекс.

Кодекс поведінки ділових партнерів

Наша остання стратегія — Дорожня карта сталого розвитку до 2025 року

Завершивши стратегію сталого розвитку «Бачення 2020» (Vision 2020) минулого року, ми поставили нову мету на горизонті за допомогою Дорожньої карти 2025 (RoadMap 2025), де викладено нашу стратегію сталого розвитку на наступні п’ять років. Розробляючи цю Дорожню карту, ми на кожному етапі консультувалися із зацікавленими сторонами, щоб переконатися, що ми врахували питання, які їх турбують, та встановили чіткі пріоритети й цілі.

Дорожня карта 2025