Sustainability Sustainability

Огляд сталого розвитку

Компанія Trouw Nutrition, як частина Nutreco, довго працювала над розбудовою більш сталої харчової системи, оскільки ми прагнемо досягти своєї місії — «Годувати майбутнє».

На нашому шляху

Щоб дізнатися більше про наші досягнення у сфері сталого розвитку за останні п'ять років, ознайомтеся з нашими щорічними звітами про сталий розвиток. Через нашу материнську компанію Nutreco ми публікуємо окремі звіти про сталий розвиток з 2000 року. Ви можете прочитати про те, як ми створюємо цінність і вирішуємо проблеми по всьому ланцюжку поставок - прогрес, якого ми досягли за нашими ключовими показниками, і як ми працюємо разом з нашими зацікавленими сторонами, щоб створити кращий світ для наших співробітників, клієнтів і постачальників.

Звіт про сталий розвиток 2020Звіт про сталий розвиток 2019Звіт про сталий розвиток за 2018 рік

Звіт про сталий розвиток за 2017 рікЗвіт про сталий розвиток за 2016 рікЗвіт зі сталого розвитку 2015

Представляємо наш Звіт про сталий розвиток за 2020 рік

Слово від генерального директора Nutreco Роба Кореманса та директора зі сталого розвитку, Хосе Вільялона.

«В кінцевому підсумку ми шукаємо оптимальний баланс між собою і планетою».
Хосе Віллалон — директор із питань сталого розвитку, Nutreco

Кодекс поведінки ділових партнерів

Ми прагнемо здобувати всю сировину відповідно до принципів сталого розвитку — і очікуємо, що наші партнери в ланцюгу поставок дотримуватимуться таких же стандартів. Тому ми просимо їх підписати наш Кодекс поведінки ділових партнерів та погодитися його дотримуватися. Загалом 300 наших найбільших постачальників і ділових партнерів, на які припадає 90 % наших витрат, уже підписали цей Кодекс.

Кодекс поведінки ділових партнерів

Наша остання стратегія — Дорожня карта сталого розвитку до 2025 року

Завершивши стратегію сталого розвитку «Бачення 2020» (Vision 2020) минулого року, ми поставили нову мету на горизонті за допомогою Дорожньої карти 2025 (RoadMap 2025), де викладено нашу стратегію сталого розвитку на наступні п’ять років. Розробляючи цю Дорожню карту, ми на кожному етапі консультувалися із зацікавленими сторонами, щоб переконатися, що ми врахували питання, які їх турбують, та встановили чіткі пріоритети й цілі.

Дорожня карта 2025