Програма Lifestart

У всьому світі тварини виробляють на 30-40% нижче свого генетичного потенціалу. Те, як обробляють тварину протягом перших кількох тижнів життя, має глибокий і тривалий вплив на його здоров'я та здатність рости на повну силу. Під час критичних перехідних періодів – таких як відлучення, репродуктивні періоди та переселення в інші середовища – молоді або гестативні тварини особливо чутливі до умов навколо них. Інвестування в молоду тварину і періоди до пологів допомагає максимізувати їх потенціал, що дозволяє фермерам досягти максимально високого фінансового результату, сприяє сталому землеробству і допомагає нам годувати наше зростаюче населення.

Корови

Для сталого харчування зростаючого світового населення потрібно використовувати весь потенціал усіх наших ресурсів. Для дійних корів це означає оптимізацію їх щоденної молочної продуктивності.  Науково обґрунтована програма LifeStart від Trouw Nutrition зосереджена на метаболічному програмуванні під час критичних перших тижнів і місяців життя молочного теляти, забезпечити правильний розвиток в міцну, високопродуктивну корову.

Читати далі про LifeStart

Бики

Перший період життя є критичним етапом, під час якого телята стикаються з багатьма викликами, але фермери мають першу і найважливішу можливість реалізувати правильний догляд та управління, щоб розкрити весь потенціал тварини, підтримуючи його майбутній розвиток. Програми та рішення Trouw Nutrition дадуть вашим тваринам найкращий старт у житті.

Кури-несучки

По всій земній кулі кури-несучки виробляють нижче свого генетичного потенціалу. Тим не менш, ми знаємо з багаторічних досліджень, що спосіб поводження з молоддю в перші дні життя глибоко впливає на здоров'я птиці та довгострокову здатність рости на повну силу.

Цей період має вирішальне значення, так як чим довше молодички отримують свій перший корм і воду, тим нижче швидкість їх зростання і вище смертність. Інвестування в надійне управління харчуванням за допомогою підходу Trouw Nutrition LifeStart для молодої тварини може значно максимізувати їх життєвий потенціал. Як результат, фермери можуть оптимізувати свої доходи, практикуючи стійке сільське господарство, в кінцевому підсумку допомагаючи прогодувати наше швидко зростаюче населення світу.

Бройлери

Те, як поводитися з добовим пташеням протягом перших днів життя, позитивно впливає на його здоров'я і є ключем до зростання в повній мірі.

Цей період має вирішальне значення, так як чим довше пташенятам потрібно отримати свій перший корм і воду, тим нижче швидкість їх зростання і вище смертність. Інвестиції в надійне управління харчуванням для молодої тварини можуть значно максимізувати їх виробництво протягом усього життя. Продукти ChickCare від Trouw Nutrition, підкріплені нашими великими дослідженнями LifeStart, пропонують рішення для розкриття потенціалу бройлера в ці критичні перші дні життя. Як результат, фермери можуть оптимізувати свої доходи, практикуючи стійке сільське господарство, в кінцевому підсумку допомагаючи прогодувати наше швидко зростаюче населення світу.

Свині 

Для свинарів раннім етапом життя свині може стати стресовий період. Однак цей період пропонує чудове вікно можливостей для оптимізації потенціалу тварини протягом усього життя. Перші 70 днів життя - від зачаття до розплідника - закладають основу для здоров'я, росту і працездатності тварини протягом усього життя. Незважаючи на обіцянку, представлену на цьому ранньому життєвому етапі, галузі не вдалося створити цілісний, комплексний підхід, підтримуваний наукою. Фермерам доводилося орієнтуватися в мінливому ситуативному ландшафті, не вистачало як стратегії, так і науки.

Trouw Nutrition має змінити ситуацію з LifeStart, інтегрованим та цілісним підходом до використання раннього етапу життя свиней, спрямованим на досягнення повного потенціалу здоров'я, зростання та продуктивності. LifeStart працює на основі десятиліть досліджень, глибоких інвестицій у науку та співпраці з провідними світовими авторитетами щодо здоров'я та продуктивності свиней.

На основі великих наукових та прикладних досліджень LifeStart, фірмові продукти Trouw Nutrition Gestawean та Milkiwean пропонують рішення для розкриття потенціалу тварини від зачаття до відлучення та за його межами.