Новини та події

3 знайдено результатів
Press release
Trouw Nutrition, відділ харчування для тварин Nutreco, оголошує Janssen Varkens як найновішого партнера своєї глобальної мережі перевірочних ферм. Закрита свиноферма з 500 свиноматок і 4200 свиней на відгодівлі розташована в Кастенраї поблизу дослідницького центру Trouw Nutrition Swine Research Facility за межами Боксмера, Нідерланди. Свиней на фермі Janssen доставляють до Вестфортської бійні, яка славиться своїми модернізованими можливостями та стійким харчовим ланцюгом. Протягом багатьох років на фермі використовуються вушні чіпи RFID, що сприяють прозорості та відстеженню індивідуальних даних свиней від ферми до бійні. RFID-чіпи для вух можуть збирати та надавати дані про масу тіла свиней, зростання, стан здоров’я, програму вакцинації, використання антибіотиків тощо. Таким чином фіксується повний виробничий цикл на всіх етапах вирощування.
Детальніше

Trouw Nutrition вступає в партнерство зі Stellapps, яке змінило ситуацію на індійських молочних фермерах

Press release
Trouw Nutrition, бізнес-напрямок харчування для тварин Nutreco, сьогодні оголосив про довгострокове партнерство в галузі харчування з провідним індійським стартапом Stellapps у галузі молочних технологій.
15.12.2021
Детальніше

Nutreco завершує придбання датської компанії Nutrimin

Press release
Сьогодні Nutreco оголошує про офіційне придбання Nutrimin, одного з провідних данських виробників сільськогосподарських мінералів, концентратів і кормів для поросят, після схвалення датської влади.
07.12.2021
Детальніше