HealthyLife

Ми вважаємо, що має більше сенсу інвестувати в профілактичні, стійкі методи, а не дозволяти проблемам виникати і шукати ліки. Підтримка фермерів у вирощуванні здорових тварин допомагає зменшити потребу в антибіотиках, що має вирішальне значення для вирішення проблеми антимікробної резистентності. Завдяки нашому науковому підходу HealthyLife ми прагнемо надати нашим клієнтам можливість ефективно зменшити їх залежність від нестійких рішень, таких як антимікробні препарати, за допомогою комплексного підходу, який забезпечує прибутковість та здоров'я та добробут тварин, зберігаючи при цьому навколишнє середовище та здоров'я населення.

Корови

Використання повного потенціалу виробництва молока корів необхідне для того, щоб стійко годувати постійно зростаюче світове поголів'я. За допомогою нашої програми HealthyLife Trouw Nutrition надає рішення та науку; дозволяючи фермерам виробляти більше молока з меншими ресурсами, зменшувати вплив на навколишнє середовище.

Детальніше

Selko

Бики

Здоров'я на всіх етапах життя вашої худоби є базовою лінією, яка підтримує їх розвиток. Правильна оптимізація поживних речовин для ефективного росту може зробити різницю між прибутком і збитком. Програми та рішення Trouw Nutrition допомагають вашим тваринам та вашому бізнесу розкрити їх потенціал.

Кури-несучки

Здоров'я несучок є ключовим фактором для досягнення оптимальних показників, особливо в пізньому укладанні. Наші програми зосереджені на підтримці стану здоров'я несучок, що призводять до більшої кількості яєць вищого ґатунку.

Бройлери

Стан здоров'я бройлерів є найважливішим елементом для досягнення оптимальної продуктивності. Наші програми забезпечують бройлерів правильними поживними речовинами, які підтримують їх здоровий розвиток.

Свині

Програми Trouw Nutrition призначені для підтримки розвитку здоров'я та максимальної продуктивності з оптимальними поживними речовинами на всіх етапах життя. Наші рішення можуть допомогти вашим тваринам і вашому бізнесу повністю розкрити потенціал.