Vision, Mission and Values Vision, Mission and Values

Наша організація — Що рухає нас уперед

Компанія Trouw Nutrition прагне підтримувати як своїх клієнтів, так і планету загалом. Працюючи з нами, ви можете прискорити перехід до справді екологічної системи харчування та створити світле майбутнє, якого ми всі чекаємо, — від рівня усієї планети до рівня тарілки окремої людини. Дізнайтеся більше про причини нашого існування через наше бачення, місію та цінності, вказані нижче.

Наша мета

Наша мета — Годувати майбутнє — причина нашого існування. Вона щодня надихає нас і надає нашій діяльності сенсу та терміновості. Ця мета базується на усвідомленні реального факту — що населення світу стрімко зростає. До 2050 року Землю населятимуть майже 10 мільярдів людей — і нам потрібно буде виробляти на 70 % більше їжі, щоб прогодувати їх, не виснажуючи планету. Додайте до цих голодних ротів їхніх чотирилапих друзів, яких теж стає більше і яких теж потрібно годувати. Це величезний виклик, який є актуальним по всьому ланцюгу створення цінності від тваринних кормів до продуктів харчування, і ми налаштовані на те, щоб відіграти у ньому свою роль.

Разом із материнською компанією Nutreco та сестринським підрозділом Skretting ми віримо, що зможемо змінити те, як працює наша галузь. Ми можемо перевести фермерів, які займаються виробництвом молока, яєць і м’яса, до системи кругового сільського господарства, де земля та ресурси використовуються більш стало. Це допоможе прогодувати населення, що постійно зростає, водночас зміцнюючи довіру між людьми у межах наших фермерських громад і міст. Завдяки присутності на всіх етапах ланцюга створення вартості, що охоплює операції, зосереджені на харчуванні тварин, сталому тваринництві, переробці та дистрибуції, ми пропонуємо унікальні знання та надійний досвід для подолання цього виклику.

Наше бачення

Ми віримо, що сила харчування та якісне управління фермерськими господарствами можуть трансформувати нашу галузь — і навіть нашу планету. Тож ми кидаємо виклик способу, за яким сьогодні працює ланцюг створення цінності від тваринних кормів до продуктів харчування, щоб створити яскравіше майбутнє — від рівня усієї планети до рівня тарілки окремої людини. 

Контакти для медіа

Зв’яжіться з нами щодо запитань та можливостей, пов’язаних зі ЗМІ.

Новини та події

Перегляньте наші останні новини та майбутні події.
Новини

Вас також може зацікавити

Дорожня карта сталого розвитку до 2025 року
Наші цінності