duotone image piglets duotone image piglets

Порося

Вдалий початок життя має критично важливе значення, що підтверджує тісний взаємозв’язок між оптимальним раціоном новонароджених поросят і здоров’ям та продуктивністю протягом усього життя. Перші 70 днів життя поросяти, які охоплюють складний період відлучення, є ключовими для розкриття його генетичного потенціалу.

Високопродуктивні поросята

Вам відомо, наскільки правильне харчування важливе для продуктивності ваших поросят — як і те, що на корм припадає найбільша частка витрат у скотарстві. Щоб отримати максимальну віддачу від інвестицій та гарантувати, що поросята виростуть здоровими, високопродуктивними дорослими особинами, важливо забезпечити, щоб вони належним чином засвоювали поживні речовини з корму, який ви їм даєте. Це особливо важливо відразу після відлучення, адже для поросят це етап важливих змін.

Детальніше

Управління кормами та водою для поросят

Поросята, організм яких при народженні на 80 % складається з води, для активного розвитку потребують прямого доступу до великої кількості чистої прісної води і якісного корму. Дбайливе утримання тварин від перших днів життя принесе користь як їм самим, так і фермерським господарствам. Воно приведе до поліпшення виробничих і фінансових результатів у довгостроковій перспективі.

Детальніше

Антимікробна резистентність

Антимікробна резистентність (Antimicobial resistance, AMR) впливає на продуктивність, здоров’я тварин і безпеку харчових продуктів, тому важливо почати контролювати її в ланцюжку виробництва якомога раніше. З огляду на це компанія «Трау Нутришин» розробила повністю інтегровану програму AMR, у центрі уваги якої — управління кормами, фермерськими господарствами та охороною здоров’я, і яка передбачає покроковий підхід до досягнення цілей без жодних компромісів.

Детальніше

Контроль Сальмонели у поросят

Сальмонельозні інфекції у свиней переважно протікають безсимптомно, але можуть викликати захворювання, що проявляються як септицемія та/або ентероколіт.  Поросята дуже сприйнятливі до зараження сальмонелою, особливо під час і після відлучення. Сальмонела зрештою впливає не тільки на здоров’я тварин, а й має наслідки для здоров’я людини — тому важливо почати контролювати її якомога раніше в ланцюжку виробництва. Індивідуальний інтегрований підхід може захистити тварин від колонізації та інвазії сальмонели, зміцнити їх здатність протистояти інфекції, а також мінімізувати її горизонтальну передачу.

Оптимізація мінерального складу у раціоні поросят

Такі мікроелементи, як цинк, мідь і марганець, критично необхідні для розвитку і метаболізму поросят. Вони підтримують безліч основних функцій, у тому числі показники росту, імунну відповідь і стан здоров’я. Застосування в неправильній формі та кількості може призвести до негативного впливу на продуктивність поросят, зниження ємності споживання корму та збільшення маси тіла, а також до зниження ваги відлучення, реакцій на захворювання та потенційного підвищення смертності. Тому ми заохочуємо свинарів та фахівців із питань годівлі до співпраці, результат якої — забезпечення економічно вигідного джерела мікроелементів, що максимально послідовно задовольнятиме потреби тварини.
«Приділяючи пильну увагу управлінню відлученням та застосовуючи підхід, який об’єднує управління кормами, фермерським господарством та станом здоров’я, можна зменшити будь-які негативні впливи відлучення на здоров’я та продуктивність поросят».
Пітер Смід – глобальний менеджер програми Health Feed Additives

Зв'яжіться з нами

Бажаєте отримати більше інформації? Будь ласка, напишіть нам!