InnovationLab InnovationLab

Інноваційна лабораторія

Інноваційна лабораторія (Innovation Lab) — це науково-дослідницька (R&D) лабораторія компанії Trouw Nutrition. Завдяки широким прикладним і фундаментальним науковим знанням і розширеним лабораторним потужностям Інноваційна лабораторія підтримує та оцінює нові ідеї та новаторську продукцію в межах інноваційних процесів науково-дослідних команд.

До складу дослідницької групи Інноваційної лабораторії увійшли високоосвічені вчені та техніки-дослідники з різноманітними знаннями, що гарантує, що наша діяльність базується на знаннях і міцному спеціалізованому досвіді. Команда обслуговує, підтримує та співпрацює з усіма дослідницькими галузями в межах науково-дослідного відділу Trouw Nutrition та за його межами, включно з групами, що займаються дослідженнями інгредієнтів, відкриттями та вивченням окремих видів тварин.

Дослідницька група Інноваційної лабораторії

Дослідницька група Інноваційної лабораторії об’єднала мотивованих та досвідчених вчених і техніків-дослідників, які працюють у передовій та добре обладнаній науково-дослідній лабораторії. Вона поєднує наукові знання та потужності інноваційної лабораторії для підтримки й оцінки нових ідей та новітньої продукції. Дотримуючись найвищих лабораторних стандартів, Інноваційна лабораторія створює міцну базу на основі знань, щоб надавати бізнесу як пряму, так і непряму наукову та інноваційну підтримку продукції.

Ми постійно посилюємо свої лабораторні потужності та наукові знання у галузі молекулярної біології, мікробіології, імунології, аналітичної хімії, підбору рецептур, скринінгових досліджень in vitro та моделей травлення in vitro. Тісна співпраця компанії із зовнішніми лабораторіями, університетами та компаніями — ключ до розширення наукових знань і лабораторних потужностей.

Формування наукових знань за допомогою нових підходів до аналізу

З метою підтримки харчових та функціональних рішень на рівні науки про життя, Інноваційна лабораторія аналізує вплив інноваційної продукції та ідей, застосовуючи методи молекулярної біології, мікробіології та імунології у спеціальних лабораторних зонах зі спеціалізованим обладнанням для максимально ефективної підтримки цих функцій.

Аналітична хімія також дуже важлива для розширення наших наукових знань про харчові та функціональні рішення. Для цього ми співпрацюємо з MasterLab, однією з провідних лабораторій Європи на ринках харчування для тварин, харчових продуктів для людей та фармацевтичних ринках.

Окрім того, ми використовуємо новітні скринінгові дослідження in vitro та моделі травлення in vitro для кращого розуміння впливу різних інгредієнтів, сировини та добавок. Це дає нам змогу оперативно перевіряти та ефективніше здійснювати попередній відбір потенційних біоактивних речовин, щоб у науково-дослідні проєкти «Трау Нутришин» потрапляли лише найперспективніші продукти.

А ще ми створили нову зону в Інноваційній лабораторії для підтримки передових рецептур нових інноваційних продуктів.

«Застосовуючи науково обґрунтовані лабораторні технології та інноваційні методи аналізу, Інноваційна лабораторія забезпечує науково-дослідний відділ «Трау Нутришин» базою, створеною на основі знань, для підтримки своїх харчових та функціональних рішень».
Майк де Бруйні, операційний менеджер науково-дослідної лабораторії

Інші дослідні групи:

Дослідницька робота за напрямком наукових відкриттів
Моделювання та аналіз даних
Дослідження у галузі птахівництва
Дослідження у галузі жуйних тварин
Дослідження у галузі свинарства
Дослідження інгредієнтів
Глобальна перевірка даних