The Modeling & Data Science Centre The Modeling & Data Science Centre

Моделювання та аналіз даних

Невід'ємною частиною відділу досліджень і розробок Trouw Nutrition, команда Моделювання та Аналізу даних, яка знаходиться в Нідерландах, Канаді та Бразилії, створює різні методології моделювання, щоб визначити, як працює система тваринництва, і об'єднується з біологічними знаннями для отримання методів на основі даних. Мета полягає в тому, аби надати нашим клієнтам інформацію, щоб вони мали змогу зробити найкращий вибір щодо здоров’я, управління та харчування.

Наша команда: різноманітна, досвідчена та готова до співпраці

Команда з моделювання та аналізу даних має широкий досвід у сфері розробки кормів для різних видів тварин, біологічному моделюванні, науці про дані, статистиці та фундаментальній математиці. Усі ці знання застосовуються в унікальному творчому середовищі. Наша згуртована команда, в якій, однак, враховують індивідуальні особливості кожного, цінує постійну співпрацю з колегами з Nutreco і активно долучається до взаємодії із зовнішньою мережею (наприклад, університетами), щоб доповнити свої знання у конкретній галузі.

Розвиток культури моделювання

Окрім удосконалення класичних моделей харчування, команда досліджує величезний потенціал, що з’являється, для розробки моделей машинного навчання, які можуть передбачати, прогнозувати та оптимізувати реакцію тварин та економічні наслідки. Створення інструментів прийняття рішень, які можуть обслуговувати різноманітне коло клієнтів із різними потребами та рівнями цифровізації, видається дуже перспективним напрямком.

Команда прагне розвинути в організації «Трау Нутришин» таку культуру моделювання, яка дасть змогу співробітникам усвідомити цінність і переваги, які моделі приносять клієнтам, як і пов’язані з ними обмеження. А ще ми зосереджуємося на розумінні потреб клієнтів у безперервному циклі цифровізації (від мінімальної до високоавтоматизованої) для визначення відповідного методу моделювання.

Найважливішою є активна участь нашої команди в розробці, створенні та перевірці алгоритмів для точнішої оцінки харчової цінності інгредієнтів і прогнозування реакції тварин різних видів на основі їх харчового стану, стану навколишнього середовища та стану здоров’я. Ці алгоритми стануть двигуном цифрових інструментів, які ми маємо намір використовувати як засіб досягнення мети, а не як саму мету.

Перевірені інструменти для різноманітних потреб

Унікальна компетенція команди моделювання, що охоплює роботу для різних видів тварин, дозволяє нам ефективно працювати з внутрішніми співробітниками «Трау Нутришин», а також обслуговувати зовнішніх клієнтів, що включають професійних фермерів, інтеграторів і компанії з виробництва кормів. У кожного з них є свої запитання, проблеми та потреби, пов’язані насамперед із підвищенням рентабельності (нижчі витрати, вищий дохід), продуктивності (більше яєць, м’яса та молока) та ефективності з дотриманням принципів сталого розвитку. Цінність наших моделей подвійна: це і надання можливості ефективно аналізувати та вирішувати виробничі проблеми, і створення сценаріїв «що, якщо» для окремих фермерських господарств, які слід брати до уваги перед впровадженням рекомендацій або проведенням дорогих випробувань.

Наші інструменти прийняття рішень — запорука провідного в галузі обслуговування клієнтів консультантами «Трау Нутришин». Сюди належать:

  • Моделі розрахунку потреби в поживних речовинах, реакції на поживні речовини та формування раціонів із найменшими витратами
  • Складні моделі стохастичної оптимізації для максимізації прибутковості за допомогою раціональних стратегій харчування та управління
  • Поліпшення рецептури та якості преміксів
  • Прогнозування для продукції
  • Рішення щодо харчування та управління на основі даних, орієнтовані на зменшення витрат
«Наші моделі зосереджені на потребах клієнтів та розроблені відповідними зацікавленими сторонами і для них. Мета цієї розробки полягає в тому, щоб інтегрувати реакцію тварин, управління здоров’ям та фермерськими господарствами у забезпечення оптимальних рішень для бізнесу і харчування».
Ніл Фергюсон, доктор філософії, менеджер із наукового моделювання

Інші дослідні групи:

Дослідницька робота за напрямком наукових відкриттів
Дослідження у галузі птахівництва
Дослідження у галузі жуйних тварин
Дослідження у галузі свинарства
Дослідження інгредієнтів
Інноваційна лабораторія
Глобальна перевірка даних