Global Validation Team Global Validation Team

Глобальна перевірка даних

Команда Trouw Nutrition із глобальної перевірки даних (валідації) — це спеціалізована група різноманітних вчених, що базуються в Азії, Європі, Канаді, США та Латинській Америці і координують із зовнішніми та незалежними партнерами перевірку на місцевому рівні наших дослідницьких ініціатив.

Науково обґрунтовані програми з доданою цінністю

Щоб підтвердити ефективність наших харчових рішень, команда з валідації щороку проводить більше 80 наукових досліджень у співпраці з понад 100 провідними університетами, інститутами, лідерами думок та ключовими клієнтами у відповідних регіонах і країнах. Отримані результати становлять наукові докази, які використовуються для подальшої перевірки та обґрунтування інноваційної продукції, програм і послуг у місцевих умовах для таких цілей, як:

  • Ефективність
  • Механізм дії
  • Дотримання ключових заяв
  • Економічність
  • Ціннісна пропозиція
Переваги наших обширних глобальних, локальних та практичних досліджень — це надання науково обґрунтованих нових концепцій та існуючих програм із доданою цінністю клієнтам, які займаються вирощуванням птиці, свиней, жуйних тварин, водних тварин та тварин-компаньйонів.

Мережа фермерських господарств, де здійснюють глобальну перевірку даних

Окрім отримання академічної валідації інновацій, команда «Трау Нутришин» розбудовує мережу фермерських господарств, де здійснюють глобальну перевірку даних для всіх видів тварин. Ми визначаємо комерційні ферми та трансформуємо їх у практично-дослідницькі потужності. Ми суттєво інвестували в адаптацію цих фермерських господарств та обладнання, яке використовується для проведення передових дослідницьких випробувань, із високоякісними науково-дослідними протоколами і статистично обґрунтованими проєктами. Дослідження, проведені такими валідаційними фермами, приводять до достовірних доказів стабільної ефективності та реальної цінності наших інновацій. Мета полягає в тому, щоб ліквідувати розрив між науковими знаннями та практичною діяльністю на фермерському господарстві. На
цій сторінці можна дізнатися більше про декілька таких валідаційних фермерських господарств.
«Співпрацюючи з більш ніж 100 провідними університетами та інститутами по всьому світу, валідаційна група отримує наукові докази ефективності інновацій «Трау Нутришин», зібрані на місцевому рівні».
Яньмін Хань, менеджер із глобальної перевірки даних, науково-дослідний відділ Trouw Nutrition

Інші дослідні групи:

Дослідницька робота за напрямком наукових відкриттів
Моделювання та аналіз даних
Дослідження у галузі птахівництва
Дослідження у галузі жуйних тварин
Дослідження у галузі свинарства
Дослідження інгредієнтів
Інноваційна лабораторія