Працюйте у Trouw Nutrition

Trouw Nutrition має значний досвід розробки інноваційних харчових рішень на таких платформах, як ефективність корму, початок життя та профілактика здоров’я тварин. Поставляючи інновації в основу нашої культури, ми можемо продовжувати залишатися лідером у сфері екологічно чистих харчових рішень.

Окрім інноваційності, ми віримо, що інші наші цінності, а саме співпраця, здібність та турботливість, значно сприятимуть нашим амбіціям.

Різноманітність і інклюзивність

Ми віримо, що наявність різноманітних та інклюзивних команд, які відображають наших клієнтів та зацікавлених сторін, допомагає нам у незліченній кількості способів. Це дозволяє нам краще розуміти та обслуговувати наших клієнтів і спільноти, а також зміцнює нашу здатність впроваджувати інновації, створювати та вирішувати проблеми.

У Nutreco та Skretting наші пристрасні люди – це те, що робить нас унікальними та успішними. Ми хочемо, щоб наші команди відображали різноманітне та глобальне суспільство, в якому ми живемо та працюємо, щоб ми могли бути чудовим місцем для роботи для найкращих та найталановитіших людей.

Ми орієнтуємося на:

  • Покращення гендерного та національного різноманіття для розширення стилів мислення
  • Виховування та заохочення інклюзивної поведінки, щоб отримати користь від різних стилів мислення

Працюйте у Trouw Nutrition

Наша організація — Що рухає нас уперед
Дорожня карта сталого розвитку до 2025 року
Наша організація — Хто ми

Шукаєте роботу?

З компаніями, розташованими по всьому світу, і постійно мінливими вимогами, є багато варіантів і можливостей, відкритих для всіх наших співробітників і новобранців. Існує широкий вибір кар’єрних можливостей у сфері фінансів, безпеки та якості кормів, інформаційних технологій, управління, досліджень і розробок, продажів, маркетингу, ланцюга поставок, операцій та широкого кола допоміжного персоналу. Кар'єрні можливості можуть включати роботу в різних дисциплінах і різних країнах.

Перегляньте наші пропозиції

Хочете в команду Трау Нутришин Україна? Напишіть нам!