Quality Feeds Value Quality Feeds Value

Цінність якісних кормів

Щодня ми гарантуємо найвищий рівень досконалості та цінності завдяки Nutrace, програмі забезпечення безпеки на етапах від створення якісного корму до продуктів харчування. Суворі стандарти Nutrace застосовуються до продуктів і послуг Trouw Nutrition — від оригінальних інгредієнтів до фази виробництва та доставки. Ми захищаємо репутацію своїх брендів та клієнтів, забезпечуючи стабільну якість усіх продуктів.

Сертифікована якість та безпека кормів

Наша програма Nutrace гарантує послідовну розробку рецептур та виробництво високоякісних спеціальних кормів для тварин. Водночас на заводах «Трау Нутришин» впроваджуються місцеві та міжнародні сертифікати і схеми. Програму Nutrace оцінюють та перевіряють підрозділ «Трау Нутришин» і материнська компанія Nutreco, а дотримання цих місцевих та міжнародних стандартів регулярно перевіряють та контролюють сторонні органи і наші клієнти.

Оцінювання постачальників інгредієнтів та управління ними

Єдині стандарти оцінювання та управління інгредієнтами і постачальниками гарантують, що для виробництва надійних спеціальних кормів для тварин використовується здорова і безпечна сировина, що відповідає принципам сталого розвитку. Компанії Trouw Nutrition використовують тільки затверджені кормові інгредієнти та залучають постачальників кормів відомого походження. Щоб вважатися офіційними постачальниками, нові постачальники повинні пройти процедуру оцінювання та затвердження.

Моніторинг і контроль

Гармонізована, детальна та комплексна глобальна програма моніторингу «Трау Нутришин» визначає небажані речовини, від сировини до готових кормів. У компанії «Трау Нутришин» впроваджено стандартизовану внутрішню систему швидкого оповіщення та спостереження, а також процедуру зовнішнього сповіщення. Своєчасна комунікація з клієнтами та органами влади має ключове значення у разі виникнення проблеми та запобігає повторенню аналогічних проблем або їх виникненню в інших місцях.

Управління ризиками

Наша програма управління ризиками призначена для забезпечення заходів для швидкого професійного вирішення надзвичайних ситуацій. Керівництво з проблемних питань, криз та управління ризиками, а також надійний План забезпечення безперервності бізнесу підтримують правильне прийняття рішень для оптимального вирішення небажаних ситуацій.

Виявлення і відстеження

Електронне виявлення і відстеження забезпечує ефективний потік інформації між компанією «Трау Нутришин», її постачальниками та клієнтами. Система в електронному вигляді відстежує партії кормів до їх сировини, надаючи точні та доступні записи про всі інгредієнти, виробничі процеси та доставку кормів. Висхідна та низхідна інформація у миттєвому доступі забезпечує дотримання юридичних вимог, що є невід’ємним елементом ефективної програми відкликання.

Наші сертифікати якості

ТОВ ТрауНутришин2023
pdf

Вас також може зацікавити

Наша організація — Хто ми
Наша організація — Що рухає нас уперед
Огляд сталого розвитку
Правова інформація