Годуємо майбутнє

У світі з обмеженими природними ресурсами та зростаючим населенням ми хочемо використовувати наші масштаби та силу інновацій, щоб привести зміни до більш циркулярних та відновлюваних методів виробництва їжі, з турботою та увагою до людей та природи, які роблять це можливими.

Дізнайтеся, що нами рухає

Відкрийте для себе наші пропозиції

Шановні партнери Трау Нутришин в Україні!

Корпорація Нутреко з перших днів війни засуджує дії керівництва Росії та нам боляче бачити страждання та втрати людей внаслідок війни в Україні та ескалацію гуманітарної кризи. Ми віримо в народ України і робимо все можливе, щоб підтримати його!

Працівники та їх сім’ї в Україні - пріоритет номер один. Трау Нутришин продовжує свою роботу в Україні там, де це не загрожує безпеці наших співробітників. Ми кожного дня докладаємо зусилля, щоб посилити безпеку наших колег та їхніх родин. Трау Нутришн допомогає тим сім’ям, які вимушені виїхати з України та підтримує тих, хто може залишитися в країні та хто допомогає на економісному та продовольчому фронтах. Серед наших дій як фінансова, так і інші види допомоги.

В той же час підтримуємо та пишаємося громадською позицією наших співробітників, які або приєдналися до ЗСУ (на середину березня 14 осіб у складі ЗСУ), або поєднують діяльність у ТРО та у діяльності підприємства (більше 40 осіб). Ми окремо підтримуємо зусилля усієї команди на інформаційному та економічному фронті. Побудова нових ланцюгів у логістиці, сировині та виробництві – стали можливими завдячуючи роботі локальної та глобальної команди та наших партнерів в Україні.

Як компанія, яка займається виробництвом кормів і є складовою частиною в сфері продуктів харчування, ми бачимо важливість нашого впливу та робимо зусилля для того, щоб внести наш вклад та відігравати вирішальну роль у забезпеченні достатньої кількості їжі для людей. За сприяння колег та клієнтів в Україні наші об’єкти продовжують працювати, підтримуючи постачальників та фермерів у забезпеченні основними потребами та допомогаючи у постачанні продуктів харчування. Ми вважаємо, що наша загальна соціальна відповідальність – забезпечити достатньо їжі для звичайних людей.

Щодо нашої діяльності в Росії. З перших днів нами призупинено інвестиційну діяльність та оголошено, що нових проектів в Росії проводитися не буде. Нами проведено аналіз в рамках правового поля та міжнародних санкцій та місцевого законодавства. Ми виходимо з тих проектів, які пов’язані із особами, щодо яких запроваджено санкції. Ми відкрито висловлюємо свою позиції підтримки Україні. Для виконання зобов’язань перед нашими колегами, клієнтами та постачальниками наші потужності в Росії частково працюють, враховуюче вище зазначені додаткові умови.


Усередині холдінгу, на прохання колег по всьому світу, ми створили Український фонд, куди вони можуть перевести пожертвування, і Нутреко подвоює зібрані кошти. Ми передали та будемо продовжувати передачу цих коштів організаціям, які здійснюють гуманітарні зусилля в Україні.

В той же час, ми докладаємо максимум зусиль щоб посилити наш внесок на економічному фронті в Україні: допомагати клієнтам та тваринам, робити все можливе, щоб виготовляти та доставляти продукцію, шукати альтернативні рецепти та знаходити сировину, продовжувти сплачувати податки в Україні. За 2021 рік нами сплачено більше 135 мільйонів гривень податків, проведено цілий ряд інвестицій і ми як компанія зробимо все можливе, щоб продовжувати робити свій внесок в економіку України та допомогли відновити трагічні наслідки. Ми прагнемо зробити свій внесок у досягнення нашої спільної мети – повернути до роботи підприємства, надати роботу всім нашим співробітникам та нашими податками та інвестиціями в Україну підтримати державу і її відновлення!

Щоденний вклад плідної праці наближає нас до миру.
Щоденні кроки загальних з Вами зусиль працюють разом у меті до перемоги.


Слава Україні!
Вічна слава її Героям!

З повагою, 

Генеральний директор

І.В. Яхно

Про Trouw Nutrition

Ми маємо 90-річну історію відданості інноваціям і глибокий досвід у розробці розумніших і більш стійких способів вирощування здорових сільськогосподарських тварин і тварин-компаньйонів. Наше широке портфоліо кормів, кормових добавок, преміксів, моделей харчування та послуг, а також наш постійно зростаючий досвід у сфері кормів, ферм і здоров'я роблять нас єдиним центром з безмежними можливостями для створення індивідуальних інтегрованих рішень, які підходять для кожного. І ми є скрізь, де ми потребуємо наших клієнтів, з присутністю в 105 країнах. Ми віримо, що сила харчування та якісне управління фермою можуть змінити нашу галузь – і навіть нашу планету. Отже, ми кидаємо виклик, як працює ланцюг «від корму до їжі» сьогодні, аби створити світле майбутнє, "від планети до столу".

Останні новини та статті

LifeStart Swine: Nourishing animal and business potential

Symposium
Modern challenges are shaping a new reality for the global pork industry. Businesses have to navigate the “new normal”. The urge to produce healthy protein for a growing global population is challenging farmers to reinvent their business to do more with less while factoring in animal welfare and profitability. But two things have stayed as true as ever in this fast-paced industry: science can help you make the best decisions; and the earlier in your animals’ life phase you implement those decisions, the higher the potential to unlock lifelong results. With this in mind, Trouw Nutrition is delighted to invite you to the online conference LifeStart Swine, Nourishing Animal & Business Potential. This digital event brings together the latest scientific findings and farm business practices to empower pig producers to lead sustainable, productive and economically viable businesses. The three-hour conference will take place on Wednesday, March 17, 2021, at two different times so people from all time zones can participate. More information will follow soon!
17.03.2021
Детальніше

Appointment of Dr. Silke Birlenbach

People
Trouw Nutrition welcomes Dr. Silke Birlenbach as Director of Global Innovation, effective January 4th, 2021.
13.01.2021
Детальніше

Nutreco announces changes in its Executive Committee

People
Amersfoort, July 1, 2020 – Nutreco has today announced a number of changes in its Executive Committee (ExCo). Harm de Wildt, Nutreco Chief Operating Officer and CEO Trouw Nutrition, will retire from the company. His role will be taken over by Saskia Korink, currently Innovation Director at Trouw Nutrition. At the same time, Nutreco’s Chief Innovation Officer Viggo Halseth has announced he will step down from the ExCo. He will continue in his current role, focusing full-time on developments, projects and investments in alternative aquaculture farming.
30.06.2020
Детальніше