Годуємо майбутнє

У світі з обмеженими природними ресурсами та зростаючим населенням ми хочемо використовувати наші масштаби та силу інновацій, щоб привести зміни до більш циркулярних та відновлюваних методів виробництва їжі, з турботою та увагою до людей та природи, які роблять це можливими.

Дізнайтеся, що нами рухає

Відкрийте для себе наші пропозиції

Про Trouw Nutrition

Ми маємо 90-річну історію відданості інноваціям і глибокий досвід у розробці розумніших і більш стійких способів вирощування здорових сільськогосподарських і домашніх тварин. Наше широке портфоліо кормів, кормових добавок, преміксів, моделей харчування та послуг, а також постійно зростаючий досвід у сфері годівництва, управління фермою і здоров'я тварин роблять нас єдиним центром з безмежними можливостями для створення індивідуальних інтегрованих рішень, які підійдуть для кожного. Ми є скрізь:  компанія Трау Нутришин офіційно представлена в 105 країнах світу. Ми віримо, що сила харчування та якісне управління фермою можуть змінити не тільки нашу галузь, а навіть і нашу планету.

Ми кидаємо виклик усталеному ланцюгу «від корму до їжі» сьогодні, аби створити світле майбутнє - "від планети до столу".

Останні новини та статті

Зустрічайте нові продукти!

Product launch
У портфоліо Трау Нутришин Україна з'явились 2 нові продукти - Trouw Four Sil та Trouw Maize.
09.05.2024
Детальніше

З новим 2024 роком!

Прес-реліз
Привітання компанії Трау Нутришин Україна з прийдешніми святами
22.12.2023
Детальніше

Війна в Україні

Прес-реліз
Офіційне звернення генерального директора Трау Нутришин Україна
17.08.2022
Детальніше