Годуємо майбутнє

У світі з обмеженими природними ресурсами та зростаючим населенням ми хочемо використовувати наші масштаби та силу інновацій, щоб привести зміни до більш циркулярних та відновлюваних методів виробництва їжі, з турботою та увагою до людей та природи, які роблять це можливими.

Дізнайтеся, що нами рухає

Відкрийте для себе наші пропозиції

Про Trouw Nutrition

Ми маємо 90-річну історію відданості інноваціям і глибокий досвід у розробці розумніших і більш стійких способів вирощування здорових сільськогосподарських і домашніх тварин. Наше широке портфоліо кормів, кормових добавок, преміксів, моделей харчування та послуг, а також постійно зростаючий досвід у сфері годівництва, управління фермою і здоров'я тварин роблять нас єдиним центром з безмежними можливостями для створення індивідуальних інтегрованих рішень, які підійдуть для кожного. Ми є скрізь:  компанія Трау Нутришин офіційно представлена в 105 країнах світу. Ми віримо, що сила харчування та якісне управління фермою можуть змінити не тільки нашу галузь, а навіть і нашу планету.

Ми кидаємо виклик усталеному ланцюгу «від корму до їжі» сьогодні, аби створити світле майбутнє - "від планети до столу".

Останні новини та статті

Війна в Україні

Прес-реліз
Офіційне звернення генерального директора Трау Нутришин Україна
17.08.2022
Детальніше

Партрнерство Дженсена Варкенса та Трау Нутришин: дослідження у галузі харчування на всіх етапах

Прес-реліз
Компанія Trouw Nutrition (Трау Нутришин), а саме відділ харчування для тварин Nutreco (Нутреко) , оголошує Janssen Varkens (Дженсен Варкенс) партнером своєї глобальної мережі "перевірочних ферм". Дізнайтеся більше про те, яким чином фіксується повний виробничий цикл на всіх етапах вирощування.
11.01.2022
Детальніше

Trouw Nutrition та Stellapps: партнерство, що покращує становище індійських молочних фермерів

Прес-реліз
Нутреко (Nutreco), бізнес-напрямок харчування для тварин компанії Трау Нутришин, оголосив про довгострокове партнерство в галузі харчування з провідним індійським стартапом Stellapps у галузі молочних технологій.
15.12.2021
Детальніше