Broiler house Broiler house

Управління кормами та водою для бройлерів

Вода — найважливіша поживна речовина для бройлерів. Поживна якість корму, його безпека і форма подачі — усе це відіграє вирішальну роль у забезпеченні здорового та регульованого засвоєння корму. Важливою є відмінна мікробна та хімічна якість води, оскільки бройлери споживають удвічі більше води, ніж корму. Вода — ключовий чинник терморегуляції та носій добавок, таких як лікарські препарати, харчові добавки тощо.

Контроль мікотоксинів

Ефективний контроль впливу мікотоксинів критично важливий при вирощуванні курчат-бройлерів, які піддаються високому ризику через 70-тижневий цикл відгодівлі. Мікотоксини можуть порушити засвоєння корму, набір ваги, здоров’я кишківника та імунітет, а також підвищити коефіцієнт конверсії корму (ККК) і смертність. Оптимальний контроль ризиків включає закупівлю якісної сировини на комбікормових заводах та моніторинг під час зберігання сировини і кормів.

Підбір належної рецептури корму

Якість м’яса птиці визначається багатьма чинниками, що включають генетику, умови утримання, переробку та харчування тварин. Деякі кормові інгредієнти або добавки, такі як вітамін Е і селен, також можуть впливати на якість туші та м’яса птиці. Традиційно раціони бройлерів розробляють для забезпечення максимальної продуктивності тварин. Однак цей тип висококонцентрованого та багатого на білки раціону може виявитися дорогим і вплинути на прибутковість. Ми рекомендуємо комплексний підхід до складання раціонів, який гарантує, що фермерське господарство зможе оптимізувати продуктивність і виробництво бройлерів, зберігаючи здоров’я та добробут тварин і досягаючи цілей сталого розвитку. Він передбачає врахування витрат на сировину, кон’юнктури ринку, отриманого доходу та використання нових або альтернативних інгредієнтів корму.

Забезпечення якості води для птиці

Вода — найважливіша поживна речовина у раціоні тварини, якій, однак, приділяють найменше уваги. Більшість тварин п’ють приблизно удвічі більше, ніж їдять, тому якість води є запорукою їх оптимального здоров’я та продуктивності. Про проблеми з якістю води може свідчити недостатнє споживання твариною води або корму, а також незрозуміле погіршення стану здоров’я чи продуктивності. Щоб такі питання не виникали, рекомендуємо максимально зосередитися на моніторингу санітарно-гігієнічних умов у всій системі водопостачання, починаючи від джерела, у межах вашої програми біозахисту та управління фермерським господарством.

Гігієна кормів для бройлерів

Корм для тварин постійно піддається ризику псування або зараження патогенними мікробами, такими як сальмонела, кишкова паличка, цвіль і дріжджі. Ознаками забрудненого корму є злипання частинок, неприємний запах і зміни кольору. Неналежна гігієна корму може призвести до зниження енергетичної цінності, а також доступності для тварини вітамінів A, D3, E, K і тіаміну; у разі появи цвілі можуть погіршуватися смакові якості. Для поліпшення контролю якості корму можна провести лабораторний аналіз, що дасть змогу кількісно оцінити рівень мікроорганізмів, які викликають псування, у кормах для тварин.

Оптимізація мінерального складу у раціонах бройлерів

Такі мікроелементи, як цинк, мідь і марганець, відіграють вирішальну роль у розвитку та метаболізмі бройлерів. Надання мікроелементів у неправильній формі та в неправильній кількості (занадто малій чи занадто великій) може призвести до негативних наслідків для продуктивності бройлерів. Забезпечення послідовного надання оптимізованого рівня мікроелементів підтримуватиме багато життєво важливих функцій бройлерів, у тому числі показники росту, імунну та окиснювальну реакцію і стан здоров’я.

Наша пропозиція щодо підтримки управління кормами та водою

Mycotoxin Risk Management Programme

Програма управління ризиками зараження мікотоксинами

 

Мета цієї програми — надання всебічних і комплексних знань для ефективного управління мікотоксинами.

Детальніше

NutriOpt Actionable Analysis

Аналіз NutriOpt Actionable Analysis

 

Компанія «Трау Нутришин» розробила калібрування NIR для різних видів інгредієнтів кормів на основі унікального, високоточного та надійного підходу «глобальної бази даних». Ми надаємо послуги NIR у лабораторії, або ж фермерські господарства можуть використовувати NutriOpt On-Site Adviser у польових умовах.

Детальніше

NutriOpt Actionable Insights

Висновки NutriOpt Actionable Insights

Надаючи профілювання та рекомендації щодо забезпечення поживними речовинами, ми гарантуємо, що для виробництва тваринних кормів використовується здорова, безпечна та екологічна сировина. Це дасть змогу приймати більш виважені рішення, підкріплені точними даними.

Детальніше

ChickCare

ChickCare

ChickCare, 0-4 дні, — це перший доступний на ринку спеціальний корм для курчат у перші 4 дні життя.

Детальніше

NutriOpt Optimal Diets (Formulation service)

Раціони NutriOpt Optimal Diet (послуга з підбору раціону)

Послуги з підбору раціону у «Трау Нутришин» призначені для точного пропрацювання поточних стратегій годівлі на фермерському господарстві та розробки нових стратегій формування рецептур. Оптимальна рецептура корму — запорука вищої прибутковості та сталого розвитку фермерських господарств.

 

Детальніше

NutriOpt Optimal Performance (Broiler model)

NutriOpt Optimal Performance (модель для бройлерів)

Прогнозуйте та оптимізуйте виробництво бройлерів, застосовуючи імітаційну модель та модель економічної оптимізації.

Детальніше

Selko-pH

Selko-pH

Selko-pH ефективно знижує рН води. Таким чином, Selko-pH сприяє поліпшенню засвоюваності компонентів раціону та підтримує стабільну мікробіоту кишківника. У результаті отримуємо здорових тварин з оптимальною продуктивністю.

Детальніше

Salmonella Control Programme

Програма боротьби з сальмонелою

Комплексний і цілісний підхід забезпечує міцну основу для захисту птиці від сальмонели.

Детальніше

«Безпечні, якісні корми та вода — основні передумови здорового росту бройлерів».