Стабільність корму
Високі температури та вологість під час виробництва кормів збільшують доступність багатьох поживних речовин, а також можуть спричинити реакції та взаємодію між деякими інгредієнтами. Це здатне знизити загальну стабільність та біодоступність поживних речовин, таких як ліпіди і вітаміни.
Фізична якість може відрізнятися залежно від сировинної суміші, а такі фактори, як гігроскопічність (поглинання вологи з повітря) і запиленість, повинні бути збалансованими, щоб у кормі не утворювалися «грудочки» та щоб не виникали загрози безпеці співробітників. Також важливо гарантувати, щоб будь-які добавки, які використовуються в кормах, були доповнювальними — наприклад, ферменти та пробіотики.
Співпраця з фахівцями з питань годівлі важлива для вибору та забезпечення джерела мікроелементів, здатних задовольнити наростаючі потреби тварини економічно ефективним способом. Систематична доставка оптимізованого рівня мікроелементів має ключове значення для підтримки продуктивності, здоров’я та загального благополуччя курей-несучок.