AgriVision 2023

Нове мислення приносить нове бачення годування майбутнього

Як ми можемо задовольнити зростаючий світовий попит на протеїн без зменшення здатності задовольняти завтрашні потреби? Ця значна проблема сьогодення дає можливість переосмислити підходи до годування майбутнього і говорить про те, що настав час поглянути на тваринний білок через нову лінзу.

Протягом десятиліть після Другої світової війни Зелена революція продемонструвала, що наука може відігравати ключову роль у підвищенні врожайності сільськогосподарських культур у всьому світі. Оскільки доходи зростали, а попит на тваринний білок зростав, наука також інформувала про досягнення у виробництві тваринного білка. Але зосередження на простому виробництві більшої кількості білка не вирішить проблем, пов'язаних з обмеженою кількістю землі та води, екстремальними погодними умовами та зміною клімату. Настав час викликати нові способи мислення, які можуть допомогти білку, стійкому до майбутнього.

Розглядаючи стратегії харчування майбутнього, сьогоднішнє мислення повинно зосереджуватися не тільки на задоволенні підвищеного попиту на білок, але і на відповідальному і ефективному управлінні виробничими ресурсами. Можливості для майбутнього білка варіюються від інновацій, які комерціалізуються сьогодні, до дослідницьких можливостей, що з'являються на горизонті.