HealthyLife HealthyLife

На шляху до сталого та раціонального споживання

Населення світу стрімко зростає. Для того, щоб ми й надалі могли виробляти достатню кількість їжі, нам потрібно буде повністю використовувати виробничий потенціал кожної сільськогосподарської тварини. Для дійних корів це означає збільшення тривалості добового надою, середнього виробництва молока за день життя, від народження до вибракування.

Добову продуктивність можна збільшити, покращивши перехід дійних корів до лактації; однак, кількість наукової інформації про управління цим переходом для багатьох виробників просто вражає.

HealthyLife перетворює новітню науку про управління переходом молочних корів у прості та практичні протоколи.

HealthyLife може запропонувати підтримку для вирішення наступних проблем:

  • Управління переходом до лактації
  • Керування здоров’ям задньої кишки
  • Зменшення негативного енергетичного балансу
  • Регулювання рівня кальцію в крові
  • Керування процесом отелення
  • Збільшення вмісту сухого молока
  • Поліпшення народжуваності

Бажаєте отримати більше інформації про HealthyLife?

Ознайомтеся з нашим веб-сайтом HealthyLife, на якому представлена інформація та обширні дослідження щодо контролю переходу дійних корів до лактації.
HealthyLife
HealthyLife programme for sustainable dairy farming

Програма HealthyLife для сталого молочного тваринництва

Програма HealthyLife зосереджена на переході корови до лактації. Це практична науково-обгрунтована програма, яка допомагає фермерам збільшити добовий урожай корів і кількість лактацій за весь період життя за рахунок покращення плодючості, збільшення надої за лактацію та зменшення кількості вибракувань.

Selko LactiBute

Selko LactiBute

Selko LactiBute є результатом багаторічних систематичних досліджень і був випробуваний на багатьох різних фермах по всьому світу. Це запатентований продукт з унікальним способом дії, який зменшує наслідки протікання кишечника, що призводить до покращення розподілу енергії.

Selko IntelliBond

Selko IntelliBond