LifeStart feeding programme for sustainable and profitable future production LifeStart feeding programme for sustainable and profitable future production

Програма годівлі LifeStart для стабільного та прибуткового майбутнього

Підвищення рівня зростання ваших голштинських молочних телят перед відлученням призведе до збільшення виробництва молока протягом усього життя – і LifeStart може допомогти. Ця теорія лежить в основі нашої дослідницької програми Kempenshof LifeStart, яка в 2014 році почала стежити за двома групами голштинських молочних телят протягом усього їхнього продуктивного життя. Дослідницьке випробування, яке триває сьогодні, порівнює графік годування LifeStart з обмеженим графіком годування. Наразі результати показали, що графік годування телят LifeStart збільшує виробництво молока та знижує рівень вибракування під час першої та другої лактації. Це, ймовірно, призведе до збільшення продуктивності протягом життя та збільшення середньодобового виробництва молока протягом життя до кінця випробування. Зрештою, було доведено, що програма вирощування телят LifeStart зменшує відбиток на кг виробленого молока, що призводить до більш стійкого молочного господарства.

Більше молока з програмою LifeStart

Графік годівлі LifeStart у голштинських молочних телят збільшує виробництво молока та надої молочного жиру за добу під час першої та другої лактації.

Сильніші корови з програмою LifeStart

Графік годування телят LifeStart знижує частоту мимовільного вибракування під час першої та другої лактації.

LifeStart веде до збільшення тривалості виробництва

Збільшення виробництва молока та нижчий рівень вибракування у тварин, вирощених відповідно до програми LifeStart, призведе до збільшення продуктивності голштинських корів протягом усього життя.

Наші пропозиції

LifeStart for dairy

LifeStart для молочних телят

Дослідження LifeStart показали, що метаболічне програмування протягом перших тижнів життя має великий вплив на розвиток органів, що призводить до більш міцної корови з підвищеною продуктивністю пізніше в житті.

Детальніше

Sprayfo Delta

Sprayfo Delta

Sprayfo Delta була розроблена з цільним молоком як біологічним еталоном, поєднуючи найкраще незбиране молоко з найкращими замінниками молока для телят. Натхнений товарним молоком, Sprayfo Delta містить багато жиру, що забезпечує телятам високий рівень енергії.

Детальніше

Sprayfo calf rearing programme

Програма вирощування телят Sprayfo

Хороша програма для здоров’я та розвитку телят у молодому віці має важливе значення для майбутнього виробництва. Наша програма Sprayfo — це практичне поєднання високоякісних каналів, глобального досвіду та розумно розроблених протоколів.

Детальніше