Стале точне землеробство

У міру зростання складності та конкурентоспроможності харчової промисловості виробники стикаються з більш складними операційними проблемами. Їм потрібно управляти ресурсами, здоров'ям та добробутом тварин, а також зменшувати екологічний слід та якість продукції, одночасно оптимізуючи продуктивність тварин та створюючи стабільний дохід. Одні тільки витрати на корми вже становлять цілих 70% від загальних витрат тваринника. Кожне рішення, яке приймає фермер, впливає на ефективність його тварин та бізнесу, тому їм потрібно працювати більше, ніж лише інтуїцією.

Trouw Nutrition підтримує фермерів у впровадженні сталого точного землеробства за допомогою рішень, які поєднують точне харчування, технології та наш досвід у сільському господарстві та харчуванні тварин.

Бики

Процвітаюча операція з м'ясної худоби вимагає розробки стратегій харчування для максимального зростання без шкоди для здоров'я тварин. Завдяки рішенням для точного землеробства NutriOpt, Trouw Nutrition надає фермерам великої рогатої худоби важливі дані для оптимізації раціонів для досягнення їхніх цілей щодо виробництва високоякісного м'яса. Ми надаємо детальну точну інформацію про харчування, щоб допомогти виробникам яловичини приймати обґрунтовані рішення, які сприяють успіху їх діяльності з м'ясної худоби.

Наша пропозиція

Бройлери

Для фермерів цього напрямку орієнтація на харчування тварин життєво важлива для забезпечення прибуткового бізнесу. Завдяки точному землеробству NutriOpt, Trouw Nutrition надає виробникам основні послуги, включаючи моделювання поживних речовин, щоб краще передбачити, як певні інгредієнти кормів можуть оптимізувати продуктивність, знижуючи витрати на корми. Ми пропонуємо широкий спектр рішень, які допоможуть виробникам м'яса птиці приймати обґрунтовані рішення, які підвищують прибутковість бізнесу та підвищують продуктивність птахів.

Наша пропозиція

Молочні корови

Для фермерів з молочними коровами немає нічого важливішого, ніж забезпечення їх тварин оптимальним харчуванням. Завдяки рішенням для точного землеробства NutriOpt, Trouw Nutrition надає фермерам цінні дані та корисну інформацію для досягнення цілей харчування. Ми надаємо важливу інформацію, щоб допомогти фермерам приймати обґрунтовані управлінські рішення та складати найкращий раціон для своїх дійних корів.

Наша пропозиція

Кури-несучки

Успіх курей-несучок визначаються найвищими рівнями продуктивності та ефективності тварин. Завдяки рішенням для точного землеробства NutriOpt Trouw Nutrition дозволяє виробникам реалізувати правильну стратегію та курс дій для досягнення своїх цілей. Ми підтримуємо фермерів важливою інформацією про якість сировини, щоб допомогти їм контролювати та оптимізувати поживні якості раціонів на кожному етапі розвитку своїх несучок.

Наша пропозиція

Свині

Прибуткове виробництво у свинарстві вимагає подвійної орієнтації на зниження витрат на введення при одночасному підвищенні продуктивності тварин. Завдяки рішенням для точного фермерства NutriOpt, Trouw Nutrition надає виробникам свиней важливу інформацію для вирішення цих проблем. Ми надаємо розгорнуті дані, детальну інформацію та ряд програм, аби допомогти свинарям приймати обґрунтовані рішення, які сприяють кінцевому успіху їхньої роботи.

Наша пропозиція