Validation farms Validation farms

Перевірка наших харчових рішень на комерційних фермах в усьому світі

Глобальна мережа валідаційних ферм «Трау Нутришин» долає розрив між науковими знаннями та фактичними сільськогосподарськими практиками, демонструючи ефективність і комерційну життєздатність інноваційних продуктів, програм і послуг у різних кліматичних умовах і виробничих середовищах. Наші валідаційні ферми можна знайти по всьому світу; окрім того, постійно з’являються нові локації. У 2021 році заплановано створення додаткових валідаційних ферм у Латинській Америці, Канаді, Іспанії та Нідерландах.

Надання відповідей в умовах реального світу

Валідаційні ферми — це комерційні дослідницькі центри з належним контролем, керування якими здійснюється на основі даних; вони дають змогу продемонструвати, що наші інноваційні продукти, програми та послуги досягають послідовних визначних результатів у всіх частинах світу. Їх підібрано таким чином, щоб вони найкраще відображали фермерські господарства наших клієнтів в аспектах породи, погодних умов, умов утримання, управління та стану здоров’я, і ми могли надавати практичні відповіді та рішення.

Наші клієнти — завжди в центрі уваги

Ми розуміємо, що для того, щоб переконатися в ефективності наших пропозицій, клієнтам потрібні об’єктивні докази. Компанія «Трау Нутришин» намагається надавати глобальні докази, які підтверджують цінність наших продуктів, програм і послуг. Ми інвестували в довгострокове партнерство з регіональними комерційними фермами-представниками та забезпечили всі необхідні оновлення, щоб перетворити їх на практичні дослідницькі установи. Успіх наших науково вивірених випробувань, проведених на шести валідаційних фермах у всьому світі, призвів до подальшого розширення глобальної мережі та можливості суттєво поглибити нашу базу даних.

Проведення випробувань для багатьох локацій на валідаційних свинофермах у Канаді

Проєкт канадської валідаційної свиноферми «Трау Нутришин», започаткований на початку 1990-х років, передбачав партнерство з кількома підрозділами, які включали відділи розведення, дорощування після відлучення та відгодівлі кормами гроуер-фінішер. Мережу фермерських господарств, що охоплювала всю територію країни, було створено для проведення важливих досліджень у декількох локаціях. Це дало змогу співставити велику кількість ідентичних чинників впливу з різноманіттям умов утримання, кормів, способів управління здоров’ям та генетичних характеристик.

Результати розповсюдили по інших регіонах Канади, і мережа валідаційних ферм додатково зміцнилася, увійшовши до нашого науково-дослідного відділу.

Рішення, що зарекомендували себе на практиці, — основа ведення бізнесу компанією «Трау Нутришин». Завдяки їм ми залишаємося на крок попереду від конкурентів, зберігаючи при цьому пристойний прибуток.

Платформа Farm Data Integration пропонує рішення на основі даних

Наша цифрова платформа, Farm Data Integration (FDI), забезпечує структурований збір даних за регіонами або сегментами клієнтів для отримання значущих результатів перевірки та рішень з управління тваринними кормами, фермерськими господарствами й охороною здоров’я. Плани щодо подальшого вдосконалення платформи FDI включають підключення додаткових програмних систем і датчиків для основних видів тварин — великої рогатої худоби молочного та м’ясного напрямків продуктивності, свиней, курей-несучок та бройлерів. Інтеграція цих систем із валідаційними пакетами зробить випробування доступнішими завдяки спрощеному виявленню і відстеженню тварин чи груп тварин за чинниками впливу. Крім того, будуть застосовуватися нові методики, такі як машинне навчання; вони дадуть змогу розробляти високодеталізовані рецептури на основі великої кількості знань, зібраних про час та дозування в різноманітних середовищах.

Валідаційні ферми «Трау Нутришин»

Sow Farm

Свиноферма

Канада

Канадська свиноферма на 600 свиноматок. Під час супоросності свиноматок групують з індивідуальними годівельними станціями.

Nursery Farm

Ферма для дорощування поросят після відлучення

Канада

Канадська свиноферма для дорощування поросят після відлучення, у якій утримують 2400 свиней; співпраця з нею триває понад 15 років.

Grower-Finisher Farm

Ферма для етапу відгодівлі кормами гровер-фінішер (дорощування та заключний етап відгодівлі)

Канада

Канадська свиноферма для етапу відгодівлі кормами гроуер-фінішер (дорощування та заключний етап відгодівлі) на 960 місць для свиней. Налагоджено цінну співпрацю з центром розробки у галузі свинарства для отримання важливих результатів щодо виходу туші.

Broiler Farm

Ферма з розведення бройлерів

Канада

Канадська бройлерна птахоферма на 30 000 голів. Кожен загін ферми вміщує по 5000 бройлерів. Господарство має повну цифрову підтримку для надання звітів про щоденний приріст ваги, корм та клімат.

Laying hen Farm

Ферма з розведення курей-несучок

Канада

На канадській фермі з розведення курей-несучок тримають 12 400 курей у клітках із поліпшеними умовами утримання. Спостереження за ними здійснюється протягом усього виробничого циклу.

Cow-calf beef Farm

Ферма з утримання телят та корів м’ясного напрямку продуктивності

Бразилія

Бразильська ферма з утримання телят та корів м’ясного напрямку продуктивності, яка пропонує дослідження фертильності з можливістю стежити за потомством, поки воно не надходить на ринок.

Grower-Finisher Farm

Ферма для етапу відгодівлі кормами гроуер-фінішер (дорощування та заключний етап відгодівлі)

Іспанія

Типова іспанська ферма для етапу відгодівлі кормами гроуер-фінішер (дорощування та заключний етап відгодівлі) із 2 приміщеннями на 1000 місць для свиней у кожному. Ця ферма — спільний проєкт IngaFood, NANTA, Trouw Nutrition в Іспанії та науково-дослідного відділу.

 

Валідаційні ферми формують потужний інструмент для поєднання науки з реальним застосуванням на практиці.

Вони існують у різних частинах світу, а наразі ми радіємо запуску нового проєкту в Бразилії. Дізнайтеся більше про останнє доповнення до нашої мережі валідаційних ферм із цього відео, люб’язно наданого нашими колегами з Бразилії!
«Валідаційні ферми доводять клієнтам, що наші продукти працюють бездоганно та ефективно в тих умовах, із якими вони стикаються щодня. Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати фермерським господарствам ці чудові рішення — науково обґрунтовані, підтверджені відповідними даними, а головне — перевірені на місцях».
Санне ван Бірс — координатор глобального відділу валідації наукових досліджень і розробок, Trouw Nutrition

Поширені запитання

Які критерії визначають хорошу валідаційну ферму?

Ключем до успіху є визначення фермерського господарства, яке найкраще представляє ринок і яке очолює фермер, цілковито відданий місії нашого дослідження.

Як ви можете проводити належним чином розроблені дослідження на традиційних фермах?

Ми використовуємо найсучасніші системи годівлі та лінії подачі води, які надають точні звіти про споживання, а також можливість випадкового розподілу різних кількостей корму та води, що надаються на фермі.

Які ваші базові параметри для рішень, що проходять тестування?

Ми завжди гарантуємо, що результати, отримані нами у разі застосування рішень на одній валідаційній фермі, будуть аналогічними, якщо ці ж рішення застосувати на сусідній фермі.