Про нас

Хто ми

Trouw Nutrition — це організація, яка глибоко дбає про створення більш сталого майбутнього — як для нашої галузі, так і для людей у всьому світі.

Ми прагнемо перетворити науку на дієві, практичні рішення щодо харчування та управління фермами, щоб допомогти клієнтам виробляти якісне м’ясо, яйця та молоко. Ми підтримуємо виробників продуктів харчування за допомогою технологій, які надають їм під рукою поради та дані.

Дізнатися більше

Наші цінності

Наші цінності

У Trouw Nutrition усе, що ми робимо, керується пристрастю та підтримується наукою. Наші понад 8000 людей глибоко піклуються про те, що вони роблять, про одне одного та середовище, в якому вони працюють. Щоб досягти нашої спільної мети «Нагодувати майбутнє», ми дотримуємося п’яти чітко визначених основних цінностей — довіра, інклюзивність, допитливість, цілісність і пристрасть — які прийняті в Nutreco.

Дізнайтися про наші цінності більше тут.

Наша дорожня карта сталого розвитку

У глобальному вимірі проблеми сталого розвитку харчового виробництва є доволі суттєвими. Завдяки нашій зосередженості на сталих інноваціях ми прагнемо бути частиною рішення. Перегляньте наші звіти про сталий розвиток за останні кілька років, щоб побачити, звідки ми прийшли. Щоб побачити, куди ми рухаємося, обов’язково перегляньте нашу дорожню карту сталого розвитку до 2025 року.

Читати більше про Сталий розвиток

Частина Nutreco

Бути частиною такої компанії, як Nutreco, з унікальною позицією та мережею, дозволяє нам будувати міцні партнерські відносини в нашій галузі. Компанія з самого початку була віддана принципам сталого розвитку та інновацій, що дає нам змогу виконувати нашу спільну місію «Годувати майбутнє».