Broiler house Broiler house

Підвищення продуктивності бройлерів

Коли тварину можна ефективно відгодовувати, зберігаючи при цьому її хороше здоров’я, це позитивно впливає як на продуктивність, так і на прибутковість. Оскільки на витрати на корм припадає більша частина загальних витрат власника тваринницької ферми, вирішальне значення має забезпечення оптимального засвоєння поживних речовин, що є запорукою росту. Втрати поживних речовин, необхідних для інших фізіологічних процесів, суттєво впливають на ефективність виробництва.

Ефективність корму

Завдяки суттєвим досягненням у генетиці бройлерів швидкість росту та конверсія корму за 25 років значно поліпшилися. Стрімке зростання попиту на м’ясо бройлерів, підвищення цін на корми та краща обізнаність споживачів щодо екологічних проблем спонукали фермерські господарства вирощувати бройлерів, які швидко ростуть, максимально ефективно використовуючи поживні речовини.

Поліпшення показників росту і однорідності

Щоб вирости від курчати до тварини із забійною вагою, сучасним бройлерам знадобиться всього декілька тижнів. Такий стрімкий ріст поголів’я бройлерів може спричинити відсутність однорідності, що призведе до суттєвої різниці в масі тіла на момент забою. Різниця у вазі птиці з одного і того ж стада розпочинається ще з етапу інкубації, адже ключову роль відіграють гендерні відмінності (самці ростуть швидше, ніж самки). Оптимальної однорідності поголів’я бройлерів можна досягти за хороших умов інкубації та раціональної практики утримання.

Зниження теплового стресу у бройлерів

Клінічні прояви теплового стресу включають падіння виробничих параметрів (середньодобове споживання корму, середньодобовий приріст, коефіцієнт конверсії корму) у зв’язку з (тривалими) періодами підвищеної температури навколишнього середовища та високої вологості. Це негативно позначається на самопочутті і продуктивності тварини. Тепловий стрес — це результат негативного балансу між чистою кількістю енергії, що надходить від тварини до навколишнього середовища, та кількістю теплової енергії, що виробляється твариною.

Забезпечення якості туші та м’яса бройлерів

Належна якість туші та м’яса бройлерів починається зі здорового курчати, забезпеченого раціоном для підтримки оптимального росту. Генетичний відбір також відіграє важливу роль у визначенні характеристик туші та м’яса.

Підвищення продуктивності бройлерів без збільшення витрат

Птахівники та фірми-інтегратори з виробництва бройлерів постійно шукають шляхи підвищення ефективності та продуктивності з одночасним зниженням виробничих витрат. Важливо приділяти увагу належним практикам біологічної безпеки та зосереджуватися на всіх аспектах, які безпосередньо впливають на продуктивність і здоров’я птиці. Зокрема, це навчання персоналу, управління інкубацією, управління водою, робота з підстилкою та санітарно-гігієнічні заходи на фермі. Щоб забезпечити відповідну підтримку, ми рекомендуємо передстартерний комбікорм у перші чотири дні після вилуплення. Він зміцнить ранній розвиток, і до кінця виробничого циклу птиця зможе набрати максимально можливу вагу за найнижчою собівартістю за кілограм.

Наша пропозиція для підтримки продуктивності бройлерів

Production Efficiency Programme

Програма підвищення ефективності

Підтримка тварини задля досягнення максимально можливого рівня продуктивності та ефективності використання корму з одночасним збереженням належного стану здоров’я.

Детальніше

NutriOpt Actionable Insights (Nutritional profiling and advice)

NutriOpt Actionable Insights (профілювання та рекомендації щодо забезпечення поживними речовинами)

Надаючи профілювання та рекомендації щодо забезпечення поживними речовинами, ми гарантуємо, що для виробництва тваринних кормів використовується здорова, безпечна та екологічна сировина. Це дасть змогу приймати більш виважені рішення, підкріплені точними даними.

Детальніше

NutriOpt Optimal Performance (Broiler model)

NutriOpt Optimal Performance (модель для бройлерів)

 

Прогнозуйте та оптимізуйте виробництво бройлерів, застосовуючи імітаційну модель та модель економічної оптимізації.

Детальніше

ChickCare

ChickCare

ChickCare, 0-4 дні, — це перший доступний на ринку спеціальний корм для курчат у перші 4 дні життя.

Детальніше

Дослідження показують, що значна частина енергії, яку споживає тварина, може бути втрачена на процеси подолання поза утриманням. Його здатність перетравлювати білок знижується, коли здоров'я тварини під загрозою.