Наші цінності

Наші цінності відображають культуру нашої компанії, наші обіцянки клієнтам і нашу мету «Годувати майбутнє». Захопленість, інклюзивність, цілісність, довіра і допитливість лежать в основі наших фундаментальних переконань і керівних принципів того, як ми ведемо бізнес.

Захопленість

Прагнути забезпечити виняткове.

Ми любимо те, що робимо, і прагнемо нашої мети «Нагодувати майбутнє». Це надихає нас постійно підвищувати планку ефективності. Ми спрямовуємо свою пристрасть на створення більш екологічно безпечного світу разом із нашими клієнтами та нашими партнерами.

Інклюзивність

Забезпечити людям відчуття поваги та безпеки, щоб бути собою

У Nutreco ми вітаємо всіх та кожного як цінних членів нашої родини з рівними можливостями бути найкращими. Ми поважаємо людей такими, якими вони є, і приймаємо різноманітність, прислухаючись до унікальних точок зору один одного та навчаючись на них. Це те, що допоможе нам досягти успіху у нашій ключовій меті Нагодувати майбутнє.

Цілісність

Залишатися вірними тому, що є для нас правильним.

Приймаючи кожне рішення, ми прагнемо до того, що є правильним і служить на благо іншим – у нашій компанії, у всій галузі та суспільстві.

Ми діємо відкрито, чесно, прозоро та відповідно до законодавства. Завжди.

Довіра

Довіряти один одному та заслуговувати на довіру інших

Наша непохитна віра один в одного дає нам впевненість у досягненні успіху. Ми відчуваємо підтримку та силу розвивати наші здібності, тому ми можемо робити великі речі разом.

Ми виборюємо довіру інших, будучи надійним партнером, виконуючи свої обіцянки та спілкуючись прозоро – кожного разу.

Допитливість

Постійно розширювати межі, щоб формувати наше майбутнє.

Ми кидаємо виклик сучасному статусу-кво . Ми прагнемо досліджувати незадоволені потреби клієнтів і нові технології. Разом ми відкриваємо нові можливості з духом підприємництва та науково обґрунтованим підходом. Ми постійно прагнемо знайти здоровіші, безпечніші та стійкіші рішення для задоволення потреб клієнтів і досягнення нашої мети Нагодувати майбутнє.

Наступний крок:

Хочете бути частиною більшої мети? Дізнайтеся, як це зробити, натиснувши кнопку нижче: