Mineral Optimisation Mineral Optimisation

Оптимізований вміст мінералів

Такі мікроелементи, як цинк, мідь і марганець, відіграють вирішальну роль у розвитку та метаболізмі великої рогатої худоби м’ясного напрямку продуктивності. Вони підтримують безліч основних функцій у фізіології великої рогатої худоби м’ясних порід на фінальній фазі відгодівлі з додаванням добавок, у тому числі ріст, імунну реакцію і загальний стан здоров’я.

Як розпізнати

Надання мікроелементів у неправильній формі та в неправильній кількості (занадто малій чи занадто великій) може негативно вплинути на продуктивність тварини. У результаті це може проявлятися у зниженні маси тіла, зменшенні ємності споживання корму, зниженні економічної ефективності витрат на корм і потенційному зростанні смертності.

Вплив на фермерське господарство

Ми заохочуємо керівників відгодівельних підприємств, ферм із відгодівлі великої рогатої худоби та фахівців із питань годівлі до співпраці з метою забезпечення джерела мікроелементів із високою біодоступністю, здатного задовольнити наростаючі потреби тварин послідовним та економічно ефективним способом. Постійна доставка оптимізованого рівня мікроелементів важлива для підтримки максимальної продуктивності худоби м’ясного напрямку на фінальному етапі відгодівлі, а також її здоров’я та благополуччя.

Наша пропозиція для оптимізації вмісту мінералів

IntelliBond

IntelliBond

IntelliOpt

IntelliOpt

Optimin

Optimin