Managing feed and water for grower-finishers Managing feed and water for grower-finishers

Оптимізація управління кормами та водою

Підтримка ефективної програми управління водою та кормом для свиней на етапі відгодівлі кормами гроуер/фінішер має ключове значення для досягнення оптимальної ваги на ринку. Організм свині на фінальному етапі відгодівлі (фінішер) на 50 % складається з води, тоді як частка корму в собівартості продукції залишається найвищою. Це ще більше підкреслює необхідність перевірених практик, що дали б змогу свинофермам оптимально контролювати воду та корм для своїх стад.

Забезпечення якості інгредієнтів

Сучасний надзвичайно складний глобальний ланцюг постачання харчових продуктів несе безліч потенційних ризиків для їх якості та безпеки. Виробники кормів для свиней відіграють вирішальну роль у забезпеченні довіри по всьому ланцюжку — від інгредієнтів корму до полиці в супермаркеті. Успішна стратегія годівлі починається з якості інгредієнтів корму. «Трау Нутришин» пропонує цифрову платформу NutriOpt, яка підтримує стале та точне управління фермерським господарством для оптимальної продуктивності тварин і досягнення економічних результатів. Наша програма Selko Feed Safety вирішує проблеми, пов’язані з утворенням плісняви, надмірною вологістю та контролем ентеробактерій, а також боротьбою з дріжджами та мікотоксинами.

Ефективне управління споживанням корму

На прибутковість виробників свиней впливають різноманітні чинники, як-от наявність інгредієнтів, ємність споживання корму та ринкові ціни на сировину і м’ясо. Економічні переваги може принести вдумливий і уважний підхід до програм забезпечення поживними речовинами та годівлі, у тому числі врахування вказаних вище чинників, оскільки саме на корм припадає найвища частка у собівартості виробництва на етапі відгодівлі свиней кормами гровер-фінішер. Може бути складно керувати стратегіями та програмами управління кормами і регулярно оцінювати їх для підтримки оптимальної продуктивності.

Забезпечення якості води

Хоча організм свині на етапі відгодівлі кормами гроуер-фінішер на 50 % складається з води, цьому елементу приділяють найменше уваги. Тварини п’ють майже удвічі більше, ніж їдять, тому для їхнього росту життєво необхідна чиста прісна вода. Окрім того, вода відіграє важливу роль у контролі температури тіла, транспортуванні поживних речовин, процесах формування екскрементів і травлення. Неналежна якість води може негативно вплинути на продуктивність, здоров’я та добробут тварини. Щоб забезпечити якість води для стада, її необхідно контролювати від джерела до поїлки. Рекомендується комплексна програма біозахисту та управління фермерським господарством, яка починається з якісної води у джерелі та гарантує гігієнічні умови по всій системі водопостачання.

Зберігання корму для свиней на етапі відгодівлі кормами гровер/фінішер

На якість сировини можуть впливати фізичні та хімічні чинники, а також мікробіологічні ризики, як-от бактерії, цвіль, дріжджі та мікотоксини — усі вони визначають рівень безпеки кормів, а також можуть спричинити проблеми зі здоров’ям у свиней та призвести до зниження продуктивності. Зараження мікотоксинами може нести в собі ризик розвитку кишкових розладів у свиней на етапі відгодівлі кормами гроуер/фінішер, оскільки воно призводить до відмови від корму, або ж мікотоксини можуть прямо чи опосередковано негативно впливати на тварину. Крім того, такі мікроби, як сальмонела, можуть мати наслідки для здоров’я населення. Контроль цих ризиків вимагає комплексного підходу, що охоплює кожен етап ланцюга постачання кормів.

Наша пропозиція в управлінні кормами та водою

NutriOpt Optimal Performance (Swine Model)

NutriOpt Optimal Performance (модель для свиней)

 

Краще прогнозуйте продуктивність стада та обчислюйте економічний вплив кількох стратегій годівлі.

Детальніше

Selko-pH

Selko-pH

Selko-pH ефективно знижує рН води. Таким чином, Selko-pH сприяє поліпшенню засвоюваності компонентів раціону та підтримує стабільну мікробіоту кишківника. У результаті отримуємо здорових тварин з оптимальною продуктивністю.

Детальніше

Microbial Risk Management Programme

Програма управління мікробним ризиком

Мета цієї програми — надання всебічних і комплексних знань для ефективного управління мікотоксинами.

Детальніше

Mycotoxin risk management programme

Програма управління ризиками зараження мікотоксинами

Комплексна програма управління ризиками від «Трау Нутришин» дає змогу виробникам кормів приймати рішення на основі даних і точніше застосовувати продукти для контролю мікотоксинів для вирішення цієї проблеми.

Детальніше