Antimicrobial resistance (AMR) Antimicrobial resistance (AMR)

Зменшення використання антимікробних засобів

Зменшення використання антимікробних препаратів сьогодні має вирішальне значення для відповідального тваринництва і відіграє важливу роль у підвищенні безпеки кормів і харчових продуктів та підтримці здоров’я тварин. Наша стратегія полягає в тому, щоб надавати допомогу підприємствам тваринництва, застосовуючи спеціально розроблений комплексний підхід. Цей підхід охоплює управління кормами, фермерськими господарствами та охороною здоров’я і дає їм змогу вирощувати тварин без використання антибіотиків, водночас підвищуючи продуктивність і прибутковість.

Інтегрований індивідуальний підхід до кормів, ферми та здоров’я в повному ланцюжку виробництва

AMR

Стійкість до протимікробних препаратів (Antimicrobial Resistance, AMR) — пріоритетна глобальна проблема охорони здоров’я сучасності, яка впливає на здоров’я і людей, і тварин. Вона виникає тоді, коли мікроорганізм стає стійким до антибіотиків, що початково були ефективними в лікуванні спричинених ним інфекцій. Зростає рівень смертності людей від резистентних бактерій. Окрім загрози для людей, AMR знижує ефективність лікування антибіотиками на підприємствах тваринництва в усьому світі, що призводить до підвищення рівня смертності та нижчої ефективності корму. «Трау Нутришин» прагне відкрити нові методи, які істотно зменшують залежність від антибіотиків і поліпшують ефективність, продуктивність та стан здоров’я тварин. Як саме? Перегляньте відео.

Наша пропозиція для зниження антибіотикорезистентності

Swine Antimicrobial Reduction Programme

Програма зниження антибіотикорезистентності свиней

 

Інтегрований та індивідуальний підхід до стану здоров’я свиней на відгодівельній фермі.

Детальніше

NutriOpt Actionable Analysis & NutriOpt Actionable Insights

Аналіз та висновки NutriOpt Actionable Analysis & NutriOpt Actionable Insights

Детальніше

Milkiwean Vital Start

Milkiwean Vital Start

Програму годівлі Milkiwean Vital Start розроблено для професійних фермерів, які стикаються з проблемами зі здоров’ям тварин на своїх господарствах і бажають оптимально підтримувати розвиток молодняку під час складного процесу відлучення.

Детальніше