Mineral Optimisation Mineral Optimisation

Оптимізований вміст мінералів

Такі мікроелементи, як цинк, мідь і марганець, відіграють вирішальну роль у розвитку та метаболізмі великої рогатої худоби м’ясного напрямку продуктивності. Вони підтримують безліч основних функцій у фізіології великої рогатої худоби м’ясних порід, у тому числі ріст, імунну компетентність і загальний стан здоров’я.

Як розпізнати

Надання мікроелементів у неправильній формі та в неправильній кількості (занадто малій чи занадто великій) може негативно вплинути на продуктивність тварини. У результаті може проявлятися зниження маси тіла, зменшення ємності споживання корму, зниження економічної ефективності витрат на корм і потенційна смертність.

Вплив на фермерське господарство

Ми заохочуємо власників ферм із розведення телят і фахівців із питань годівлі забезпечувати джерело мікроелементів, здатне задовольнити наростаючі потреби тварин послідовним та економічно ефективним способом. Постійна доставка оптимізованого рівня мікроелементів важлива для підтримки максимальної продуктивності худоби м’ясного напрямку на етапі дорощування, а також її загального стану здоров’я та благополуччя.

Наша пропозиція для оптимізації вмісту мінералів

IntelliBond

IntelliBond

IntelliOpt

IntelliOpt

Optimin

Optimin