Smooth dietary changes for growers Smooth dietary changes for growers

Плавні зміни раціону для тварин на етапі дорощування

Забезпечте здорове, продуктивне майбутнє для худоби, що з’являється на вашій фермі, за допомогою програми плавного переходу, що передбачає зміни раціону та управління стресом. Успішний період прийому має вирішальне значення для загального здоров’я тварини. Він допомагає господарствам, що займаються дорощуванням худоби, підтримувати цільові показники споживання та темпи росту протягом усього періоду відгодівлі.

Як розпізнати

Різкі зміни в раціоні тварини на етапі дорощування можуть призвести до зниження засвоєння сухої речовини, зменшення жуйки, зміни гною та низької загальної продуктивності в дні після переходу.

Вплив на фермерське господарство

Різкі зміни в раціоні можуть призвести до економічних втрат для фермерського господарства, оскільки для досягнення цільової ваги потрібно більше днів відгодівлі.

Поширені запитання

Чому важливо забезпечити плавну зміну раціону?

Різкі зміни в складі раціонів можуть впливати на ферментацію та вироблення кислотного навантаження, а також підвищити ймовірність харчових розладів у тварини. Ці розлади впливають на загальний стан здоров’я тварини, ставлячи під загрозу її ріст, а у складних випадках — навіть життя.

Яку роль в ефективній зміні раціону відіграє контроль вмісту мінеральних речовин?

Правильне доповнення раціону мікроелементами може значно полегшити стрес тварини на складному етапі зміни харчування. Ми рекомендуємо включати IntelliBond у раціони в період дорощування, щоб гарантувати стабільне джерело мікроелементів. Вони допомагають при пріоритетному споживанні кормів, поліпшують засвоюваність сухої речовини і клітковини в рубці та забезпечують вищу біодоступність металів.