Layer house Layer house

Зменшення використання антимікробних препаратів для курей-несучок

Зменшення залежності від антимікробних засобів має критично важливе значення для успішного вирішення проблеми антибіотикорезистентності. Завдяки обмеженому використанню антибіотиків вони залишаються ефективними тоді, коли це необхідно для підтримки здоров’я як курки-несучки, так і здоров’я людини. Зростання в усьому світі попиту на вироблені без антибіотиків яйця — результат підвищення обізнаності про відповідні ризики.

feed farm health graphic poultry

Зниження стійкості до антимікробних препаратів

Докладаючи зусиль для зниження стійкості до протимікробних препаратів (Antimicrobial Resistance, AMR), усі ми відіграємо певну роль у підвищенні безпеки людей і тварин. Щоб підтримати підприємства у впровадженні стратегій зниження кількості протимікробних препаратів у свинарстві, компанія Trouw Nutrition розробила повністю інтегровану програму «Зменшення кількості антибіотиків» (Antiobitics Reduction). Вона призначена для управління кормами, фермерськими господарствами та охороною здоров’я і передбачає покроковий, безкомпромісний підхід до досягнення цілей.

Наша пропозиція для зниження антибіотикорезистентності

Poultry Antimicrobial Reduction Programme

Програма зниження антибіотикорезистентності птиці

 

Інтегрований та індивідуальний підхід до стану здоров’я тварин на відгодівельній фермі.

Детальніше

NutriOpt Actionable Analysis

Аналіз NutriOpt Actionable Analysis

Компанія Trouw Nutrition розробила калібрування NIR для різних видів інгредієнтів кормів на основі унікального, високоточного та надійного підходу «глобальної бази даних». Ми надаємо послуги NIR у лабораторії, або ж фермерські господарства можуть використовувати NutriOpt On-Site Adviser у польових умовах.

 

Детальніше

NutriOpt Actionable Insights

Висновки NutriOpt Actionable Insights

 

Надаючи профілювання та рекомендації щодо забезпечення поживними речовинами, ми гарантуємо, що для виробництва тваринних кормів використовується здорова, безпечна та екологічна сировина. Це дасть змогу приймати більш виважені рішення, підкріплені точними даними.

Детальніше

Ми допомагаємо фермерам підтримувати здоров’я своїх курей-несучок екологічно безпечним способом, без використання антибіотиків.