Piglets performance Piglets performance

Максимум користі від кормів для високопродуктивних поросят

Вам відомо, наскільки правильне харчування важливе для продуктивності ваших поросят — як і те, що на корм припадає найбільша частка витрат у скотарстві. Щоб отримати максимальну віддачу від інвестицій та гарантувати, що поросята виростуть здоровими, високопродуктивними дорослими особинами, важливо забезпечити, щоб вони належним чином засвоювали поживні речовини з корму, який ви їм даєте. Це особливо важливо відразу після відлучення, адже для поросят це етап важливих змін. Компанія Trouw Nutrition пропонує свою допомогу — відповідні продукти та послуги.

Правильне харчування для надійної продуктивності поросят

На етапі відлучення поросята стикаються з численними раптовими і складними змінами у середовищі свого проживання та раціоні. Зазвичай поросят відлучають від свиноматки у віці від 3 до 4 тижнів, коли їх травний тракт та імунна система все ще формуються. Молодняку потрібно адаптуватися до нових компонентів у раціоні, тому у процесі вони стикаються з такими проблемами, як менша ємність споживання корму, розлади травлення та втрата поживних речовин. Для забезпечення оптимального росту поросятам потрібні (пре)стартерні раціони, складені відповідно до їх харчових потреб, які повноцінно підтримують здорове травлення та імунну систему.

 

Керування процесом відлучення

У звичайних системах фермерських господарств поросят відлучають від свиноматки у віці від трьох до чотирьох тижнів. На цьому етапі життя молодняк відчуває значні зміни у своєму середовищі проживання, раціоні та соціальному оточенні. Неналежне управління відлученням часто призводить до неадаптивної поведінки, розладів травлення та субоптимального росту. Отже, правильне управління процесом відлучення має вирішальне значення для обмеження будь-якого негативного впливу на здоров’я та продуктивність поросят (наприклад, висока частота діареї та підвищена смертність після відлучення). 
«Контроль загального стану здоров’я та благополуччя поросят на етапі відлучення від свиноматки має зосереджуватися на запобіганні непотрібного стресу та поліпшенні здоров’я їх кишківника».
Пітер Смід – керівник глобальної програми Health Feed Additives

Наша пропозиція для підтримки продуктивності поросят

Swine Production Efficiency Programme

Програма підвищення виробництва свиней

Програма підвищення ефективності виробництва допомагає тваринам досягти максимально можливого рівня продуктивності та ефективності використання корму, зберігаючи при цьому належний стан здоров’я.

Детальніше

Milkiwean Efficient Start

Milkiwean Efficient Start

Milkiwean Efficient Start підтримує формування здоров’я поросят із максимальною продуктивністю та мінімальними втратами, тому ви зможете отримати вищу рентабельність інвестицій та продовжувати розвивати свій бізнес.

Детальніше

Milkiwean Best Start

Milkiwean Best Start

Milkiwean Best Start стимулює максимальну ємність споживання корму для досягнення найвищих показників росту.

Детальніше

Milkiwean Vital Start

Milkiwean Vital Start

Програму годівлі Milkiwean Vital Start розроблено для професійних фермерів, які стикаються з проблемами зі здоров’ям тварин на своїх господарствах і бажають оптимально підтримувати розвиток поросят під час складного процесу відлучення.

Детальніше