Managing drinking water quality for piglets Managing drinking water quality for piglets

Управління якістю питної води для поросят

Вода — найважливіша поживна речовина для поросят. Організм поросяти на 70-80 % складається з води. Однак, незважаючи на критичну потребу в цьому елементі, йому досі приділяють найменше уваги. Залежно від різних чинників, тварини п’ють приблизно вдвічі більше, ніж їдять. І важлива не тільки кількість; мікробіологічна якість води має величезний вплив на здоров’я та продуктивність.

Як розпізнати

Вода відіграє важливу роль у контролі температури тіла, транспортуванні поживних речовин, а також у процесах формування екскрементів і травлення. Збої в цьому аспекті можуть негативно вплинути на продуктивність, здоров’я та добробут тварини. Недостатнє споживання води або корму чи будь-яке незрозуміле погіршення стану здоров’я або продуктивності можуть свідчити про проблеми з якістю води.

Вплив на фермерське господарство

Субоптимальна якість води негативно вплине на стан здоров’я та продуктивність тварин, а також на прибутковість виробників. Обсяг споживання води у період відлучення низький, що призводить до сповільнення руху рідин, тоді як температури навколишнього середовища часто високі. Ця тепла вода застоюється, створюючи ідеальні умови для розмноження бактерій. У цей час порося піддається високому ризику бактеріального зараження через забруднену воду, і це може знизити швидкість його росту, зменшити ємність споживання корму та призвести до діареї.

Те, що неможливо побачити неозброєним оком

Важливе не тільки джерело води, а й гігієнічні умови у системі водопостачання: чиста і безпечна вода, що надходить із джерела на початку, не означає, що вона залишається такою ж, поки її не вип’ють тварини. Кожна програма біозахисту та управління фермою має охоплювати забезпечення гігієни води від джерела до поїлки.

Наша пропозиція продукції для управління якістю води

Selko-pH

Selko-pH

Selko-pH ефективно знижує рН води. Таким чином, Selko-pH сприяє поліпшенню засвоюваності компонентів раціону та підтримує стабільну мікробіоту кишківника. У результаті отримуємо здорових тварин з оптимальною продуктивністю.

Детальніше