Piglets feed and water management Piglets feed and water management

Управління кормами та водою для поросят

Поросята, організм яких при народженні на 80 % складається з води, для активного розвитку потребують прямого доступу до великої кількості чистої прісної води і якісного корму. Дбайливе утримання тварин від перших днів життя принесе користь як їм самим, так і фермерським господарствам. Воно приведе до поліпшення виробничих і фінансових результатів у довгостроковій перспективі.

Управління якістю питної води для поросят

Правильне управління якістю питної води має важливе значення для підтримки здоров’я та продуктивності поросят.

Детальніше

Забезпечення якісних інгредієнтів

Успіх будь-якої стратегії харчування починається з якості сировини. Trouw Nutrition розробила програми для максимального підвищення стандартів якості кормових інгредієнтів, зосереджені на двох ключових стовпах: поживна цінність і безпека кормів.

Детальніше

Управління споживанням корму

Наші унікальні електронні годівниці для поросят після відлучення демонструють, що навчити їх їсти надзвичайно важливо для успішного вигодовування. Пропонування комбікорму подвоює показник успішного безперервного споживання корму після відлучення, забезпечуючи належне функціонування та цілісність кишківника і зниження ризику розладів травлення.

Детальніше

Зберігання кормів для поросят

На якість сировини можуть впливати фізичні, хімічні та особливо мікробіологічні ризики, у тому числі бактерії, цвіль, дріжджі та мікотоксини. Ці мікроорганізми не лише впливають на поживну якість корму, але й можуть призвести до зниження продуктивності тварин. Особливо небезпечним є забруднення мікотоксинами, оскільки воно може викликати клінічні або субклінічні симптоми, що призводять до зниження продуктивності, пригнічення імунітету та різноманітних патологічних впливів на органи і тканини. Крім того, такі мікроби, як сальмонела, негативно впливають і на здоров’я населення. Контроль рівня безпеки кормів часто вимагає комплексного підходу, що передбачає моніторинг на кожному етапі ланцюга постачання корму.
«Раціон для поросят необхідно формувати таким чином, щоб не лише задовольнити потреби в поживних речовинах, але й стимулювати роботу травлення та повноцінно підтримувати імунну систему у міру її розвитку».
Пітер Смід – Глобальний керівник програми Health Feed Additives

Наша пропозиція продукції для підтримки зберігання кормів

Microbial Risk Management Programme

Програма управління мікробним ризиком

Мета цієї програми — надання всебічних і комплексних знань для ефективного управління мікотоксинами.

Детальніше