Antimicrobial reduction in piglets Antimicrobial reduction in piglets

Зниження антибіотикорезистентності у поросят

Нам відомо, що ви прагнете займатися відповідальним виробництвом. Важлива частина цього — зниження стійкості до антимікробних препаратів (antimicrobial reduction, AMR).

У цьому допоможуть заходи з підбору раціону, спрямовані на запобігання впливу патогенів, підтримку захисної системи тварини та забезпечення стабільної роботи шлунково-кишкового тракту. Шлунково-кишкові інфекції — одна з найпоширеніших причин застосування антибіотичних стимуляторів росту, профілактичних або лікувальних антибіотиків. Такі інфекції переважно вражають поросят-сисунів і поросят на дорощуванні.

Щоб підтримати своїх клієнтів у процесі цього переходу, ми розробили повністю інтегровану програму AMR, що базується на управлінні кормами, фермерськими господарствами та охороною здоров’я і передбачає покроковий підхід до досягнення цілей без жодних компромісів.

Як розпізнати антибіотикорезистентність

 

Стійкість до протимікробних препаратів (Antimicrobial Resistance, AMR) — пріоритетна глобальна проблема охорони здоров’я сучасності, яка впливає на здоров’я і людей, і тварин. Вона виникає тоді, коли мікроорганізм стає стійким до антибіотиків, що початково були ефективними в лікуванні спричинених ним інфекцій. Рівень смертності людей у результаті антимікробної резистентності зростає. Це явище становить загрозу не лише для людей. Підприємства тваринництва в усьому світі відчувають на собі наслідки менш ефективних можливостей лікування, що призводить до підвищення рівня смертності та низької ефективності використання корму. «Трау Нутришин» прагне відкрити нові методи, які істотно зменшують залежність від антибіотиків і поліпшують стан здоров’я, ефективність та продуктивність тварин.

Вплив на фермерське господарство

Раптові зміни складу корму і такі чинники, як тепловий стрес, можуть становити загрозу для шлунково-кишкового тракту через дестабілізацію мікробіоти, зміну бар’єрних функцій та імунних реакцій. У виробничих середовищах, вільних від антибіотиків, першочергова потреба полягає в попередженні дисбактеріозу, або дисбалансу мікроорганізмів, у шлунково-кишковому тракті та оптимізації захисних функцій слизової оболонки свині. Коли хвороба не реагує на лікування антибіотиками, що використовуються лише у крайньому разі, економічні втрати для поточного та наступних стад є величезними, адже це веде за собою зниження продуктивності, погіршення стану здоров’я тварин і збільшення витрат на ліки.

Майбутнє

Із січня 2022 року нові правила в ЄС заборонять фармацевтичні рівні цинку. Фармацевтичні дози цинку наразі застосовуються для поросят на дорощуванні з метою зменшення діареї після відлучення і підвищення продуктивності. Проблеми довкілля та здоров’я людей стали ключовими чинниками, які зумовили ці зміни у законодавстві. Які труднощі передбачають ці обмеження для виробників свиней, що прагнуть підтримувати здоров’я та продуктивність стада? «Трау Нутришин» допомагає підприємствам тваринництва зберегти або навіть підвищувати продуктивність і прибутковість ферми без антимікробних препаратів за допомогою власної програми кормів для молодих тварин Young Animal Feed. Наша основна мета — скорочення імунного пробілу у період відлучення від свиноматки з одночасним збереженням поживних речовин, критично важливих для здоров’я та розвитку. Результатом є зниження залежності від антибіотиків, підвищення ефективності та продуктивності, поліпшення стану здоров’я тварин.

Наша пропозиція щодо зниження антимікробних препаратів

Swine Antimicrobial Reduction Programme

Програма зниження антибіотикорезистентності свиней

Інтегрований та індивідуальний підхід до стану здоров’я свиней на відгодівельній фермі.

Детальніше

NutriOpt Actionable Analysis & NutriOpt Actionable Insights

Аналіз та висновки NutriOpt Actionable Analysis & NutriOpt Actionable Insights

Детальніше

Milkiwean Vital Start

Milkiwean Vital Start

Програма годівлі Milkiwean Vital Start розроблена для професійних фермерів, які стикаються з труднощами зі здоров’ям на фермі і бажають оптимально підтримувати розвиток своїх поросят під час складного процесу відлучення.

Детальніше