Sow performance Sow performance

Репродуктивна здатність і молочна продуктивність

Продуктивність свиноматки вимірюється за кількістю та якістю отриманих поросят. Тому ефективне використання поживних речовин для підтримки супоросу та вироблення молозива і молока має вирішальне значення для досягнення високої продуктивності.

Такі чинники, як ємність споживання корму, розлади травлення, управління штучним заплідненням (ШЗ) та (тепловий) стрес, можуть обмежувати продуктивність.

Репродуктивне управління

Репродуктивну продуктивність найкраще підтримує поєднання розумного управління розведенням та раціонів, оптимізованих і складених відповідно до вимог різних репродуктивних стадій. Завдяки правильній годівлі свиноматки мають краще здоров’я і довше живуть, виношуючи сильніших поросят протягом більшої кількості репродуктивних циклів.

Стан організму та енергетичний баланс

Підтримка правильного енергетичного балансу на різних етапах розведення свиней забезпечує оптимальний стан організму і продуктивність свиноматки. Під час поросності оцінка фізичного стану в балах не повинна бути занадто високою, а під час лактації втрати в оцінці фізичного стану в балах мають бути обмеженими. Це може стати серйозною проблемою для свиноферм, оскільки потреби в поживних речовинах під час лактації дуже високі, а ємність споживання корму часто обмежена.

Вироблення молозива і молока

Генетичне вдосконалення призвело до значно більшого розміру приплоду для кожної свиноматки. Власне кажучи, сучасні гіперплідні свиноматки дають настільки великі приплоди, що вироблення молозива і молока не встигає за потребами поросят. Це суттєво позначається на здоров’ї поросяти, оскільки саме початкове згодовування молозива запускає їхню імунну систему. Оптимальні раціони для свиноматок і нутрітивна підтримка для поросят, що розпочинається на найбільш ранніх етапах, значно поліпшують здоров’я свиноматки і зміцнюють організм молодняку на початку життя.

Наша пропозиція продукції для підтримки продуктивності свиноматки

Програма підвищення ефективності виробництва свиней

Програма підвищення ефективності виробництва свиней

Програма підвищення ефективності виробництва допомагає тваринам досягти максимально можливого рівня продуктивності та ефективності використання корму, зберігаючи при цьому належний стан здоров’я.

Детальніше

Gestawean OxiLiv

Gestawean OxiLiv

Рішення для свиноматок від Trouw Nutrition, розроблене для зменшення кількості мертвонароджених поросят і забезпечення більш життєздатного та однорідного приплоду.

Детальніше

NutriOpt Optimal Performance (Sow Model)

NutriOpt Optimal Performance (Модель для свиноматок)

Обчисліть ефект від програм годівлі свиноматок та отримайте поради щодо необхідних змін у раціоні.

Детальніше

«Комплексний підхід до годівлі, утримання та плодючості — ключ до підвищення продуктивності свиноматки».
Пітер Смід – Глобальний менеджер програми Health Feed Additives