Sow feed and water management Sow feed and water management

Якість корму та споживання води

Оскільки управління водою є одним із найбільш ключових елементів виробництва продукції тваринництва, його необхідно здійснювати з належною ретельністю для підвищення продуктивності та поліпшення фінансових результатів. Управління кормом також відіграє вирішальну роль у формуванні здорових та високопродуктивних свиноматок. Індивідуальне годування на основі показників потомства, стану та стадії супоросності/лактації гарантує, що свиноматки отримують оптимальне харчування з урахуванням їхніх унікальних потреб.

Зберігання корму

Якість сировини піддається ризику через фізичні, хімічні та особливо мікробіологічні проблеми, у тому числі бактерії, цвіль, дріжджі та мікотоксини. Контроль рівня безпеки кормів вимагає комплексного підходу, що передбачає перевірки на кожному етапі ланцюга постачання кормів.

Управління споживанням корму

Сучасні свиноматки високопродуктивні та мають вищі потреби у забезпеченні поживними речовинами. Для максимально ефективної реалізації потенціалу свиноматки критично важливо розробляти корм відповідно до потреб тварин і застосовувати його згідно зі збалансованою програмою годівлі. Фермерські господарства, орієнтовані на оптимальне управління програмами годівлі, передбачувано збільшать тривалість життя своїх високоплідних свиноматок.

Забезпечення якості води

Вода — найважливіша поживна речовина, якій, однак, приділяють найменше уваги. Високопродуктивна свиноматка, яка народжує від 14 до 16 поросят, виробляє 14–15 літрів молока на добу. Вживання великої кількості чистої прісної води у період лактації дозволяє свиноматкам виробляти достатньо молока для великих приплодів. Мікробіологічна якість води має величезний вплив на здоров’я та продуктивність.

Для досягнення найкращих результатів фермерські господарства повинні ретельно стежити за гігієнічними умовами — починаючи від джерела і продовжуючи здійснювати контроль по всій системі водопостачання. Ми виступаємо за те, щоб зробити належну гігієну води невід’ємною частиною всіх програм біозахисту та управління фермерським господарством.

 

Наша пропозиція продукції для підтримки якості кормів та споживання води

Програма управління мікробним ризиком

Програма управління мікробним ризиком

Мета цієї програми — надання всебічних і комплексних знань для ефективного управління мікотоксинами.

Детальніше

NutriOpt Optimal Performance (модель для свиноматок)

NutriOpt Optimal Performance (модель для свиноматок)

Обчисліть ефект від програм годівлі свиноматок та отримайте поради щодо необхідних змін у раціоні

Детальніше

Selko-pH

Selko-pH

Selko-pH ефективно знижує рН води. Таким чином, Selko-pH сприяє поліпшенню засвоюваності компонентів раціону та підтримує стабільну мікробіоту кишківника. У результаті отримуємо здорових тварин з оптимальною продуктивністю.

Детальніше

«Відмінне ведення свиноматки — це поєднання оптимальних методів лікування, різних оптимізованих раціонів та раціональної програми розведення».
Пітер Смід – Глобальний керівник програми Health Feed Additives