Reducing antimicrobial resistance in sows Reducing antimicrobial resistance in sows

Зниження стійкості до антимікробних препаратів

Докладаючи зусиль для зниження стійкості до протимікробних препаратів (Antimicrobial Resistance, AMR), усі ми відіграємо певну роль у підвищенні безпеки людей і тварин. Щоб підтримати підприємства у впровадженні стратегій зниження кількості протимікробних препаратів у свинарстві, компанія Trouw Nutrition розробила повністю інтегровану програму «Зменшення кількості антибіотиків» (Antiobitics Reduction). Вона призначена для управління кормами, фермерськими господарствами та охороною здоров’я і передбачає покроковий, безкомпромісний підхід до досягнення цілей.

Глобальна загроза здоров’ю та розвитку

Стійкість до протимікробних препаратів (Antimicrobial Resistance, AMR) — пріоритетна глобальна проблема охорони здоров’я сучасності, яка впливає на здоров’я і людей, і тварин. Антибіотикорезистентність (AMR) виникає тоді, коли мікроорганізм мутує таким чином, що лікарські засоби, які раніше застосовувалися для лікування інфекції, стають неефективними. Рівень смертності людей у результаті AMR зростає у глобальному масштабі.

Це явище становить загрозу не лише для людей. Підприємства тваринництва в усьому світі відчувають на собі наслідки менш ефективних варіантів лікування тварин, що призводить до підвищення рівня смертності та низької ефективності використання корму.

Зниження антибіотикорезистентності в утриманні свиноматок

Менш ефективні можливості лікування через стійкість до протимікробних препаратів можуть призвести до погіршення стану здоров’я тварин на фермерському господарстві, підвищення вартості лікарських засобів та зниження продуктивності тварин. Окрім того, антимікробна резистентність, що впливає на супоросну свиноматку, впливає і на її потомство. Наприклад, результати нещодавніх досліджень вказують на те, що пероральне лікування свиноматок антибіотиками негативно впливає на склад і морфологію кишкової мікробіоти поросят, а це визначає їх продуктивність у майбутньому.

Trouw Nutrition прагне знайти нові методи, які істотно зменшують залежність від антибіотиків і поліпшують здоров’я та продуктивність тварин.

Наша пропозиція для зниження антибіотикорезистентності

Swine Antimicrobial Reduction Programme

Наша пропозиція для зниження антибіотикорезистентності

Інтегрований та індивідуальний підхід до стану здоров’я свиней на відгодівельній фермі.

Детальніше

Аналіз та висновки NutriOpt Actionable Analysis & NutriOpt Actionable Insights

Аналіз та висновки NutriOpt Actionable Analysis & NutriOpt Actionable Insights

Детальніше