Nutreco завершує придбання датської компанії Nutrimin

Прес-реліз

Nutreco сьогодні оголошує про офіційне придбання Nutrimin, одного з провідних данських виробників сільськогосподарських мінералів, концентратів і кормів для поросят, після схвалення датської влади.

07.12.2021

З 1 грудня Nutrimin став частиною відділу харчування для тварин Nutreco Trouw Nutrition. Придбання Nutrimin надасть Trouw Nutrition подальший доступ до ферм як у Данії, так і фермам у Східній Європі та Росії.


Ця угода створить більшу цінність для фермерів, доповнивши надійну якість, сервіс і особисту увагу Nutrimin за допомогою інноваційних, екологічно свідомих і економічно ефективних рішень для видів тварин. Це включає створення стійких рішень, які задовольняють потреби фермерів у вирішенні поточних галузевих проблем, таких як, наприклад, використання дієт без цинку.

"Ми шукали можливості для розширення нашого бізнесу і ми раді придбати компанію Nutrimin, яка була нашим клієнтом протягом кількох років. Між нашою зосередженістю на сталому зростанні та надійним і орієнтованим на клієнта підходом Nutrimin є доволі міцний зв’язок. Клієнти Nutrimin можуть бути впевнені, що вони й надалі матимуть надійного та обізнаного партнера на ринку, який надаватиме перевірені продукти та послуги високої якості. Ця угода робить цінний внесок у мету Nutreco «годуємо майбутнє», - головний виконавчий директор Нутреко та головний директор Трау Нутришин Саскія Корнік.

Колишній власник і нинішній директор з продажу Nutrimin Торбен Нільсен каже: «Nutrimin завжди працював над тим, щоб забезпечити стійку життєздатну альтернативу данській індустрії годівлі для тварин, і завдяки цій угоді наші клієнти й надалі матимуть надійного партнера з сильним фокусом на інноваціях. Я буду продовжувати активно брати участь у наданні нашого розширеного портфоліо якісних продуктів та інноваційних рішень нашим клієнтам. Таким чином, будучи частиною Trouw Nutrition, ми продовжуватимемо робити свій внесок у майбутнє сільського господарства Данії».

Наступним крок - початок інтеграційних процесів, що неодмінно покращить результати клієнтів Nutrimin, надаючи їм доступ до спеціальних продуктів Трау Нутришин, що стане запорукою подальшого розвитку синергії між компаніями.