Положення про конфіденційність даних клієнтів, постачальників і ділових партнерів

1. ВСТУП
2. З ЯКОЮ МЕТОЮ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?
3. ЯК ДОВГО МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?
4. ХТО МАЄ ДОСТУП ДО ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ?
5. ЯК ЗАХИЩЕНІ ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?
6. ЯК ВИ МОЖЕТЕ КОРИСТУВАТИСЯ ПРАВОМ НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ?
7. ЧИ ВИ МОЖЕТЕ СКАСУВАТИ СВОЮ ЗГОДУ?
8. ЯК ПОДАТИ СКАРГУ АБО ПОВІДОМИТИ ПРО ПОРУШЕННЯ?
9. ЯК ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ?

 

1. ВСТУП

Ця Положення про конфіденційність застосовується до обробки всіх персональних даних споживачів, клієнтів, постачальників і ділових партнерів («Бізнес-партнер» або «ви») компанією Nutreco NV за адресою Stationsstraat 77, Амерсфорт, Нідерланди та будь-якою компанією прямо чи опосередковано належить або контролюється Nutreco, з якою ви взаємодієте або маєте ділові відносини (надалі – «Наша компанія», «ми» або «нас»). Ця Положення про конфіденційність не поширюється на ділові дані та/або дані про компанії.

Nutreco N.V. і компанія, яка прямо чи опосередковано належить Nutreco чи контролюється Nutreco, з якою ви взаємодієте чи маєте ділові відносини, несуть відповідальність за обробку ваших персональних даних. У цій заяві ми описуємо, хто ми, як і для яких цілей ми обробляємо ваші персональні дані та всю іншу інформацію, яка може мати значення для вас. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами за допомогою контактних даних, наведених у нижній частині цієї заяви.
Ця заява про конфіденційність діє з 24 травня 2018 року. Останні зміни було внесено 24 травня 2018 року. Ця заява може змінюватися з часом, і найновіша версія опублікована на нашому веб-сайті. Якщо будуть внесені суттєві зміни, ми будемо активно інформувати вас.

2. З якою метою ми використовуємо ваші персональні дані?

Наша компанія оброблятиме ваші персональні дані, коли ви ведете з нами бізнес, коли ви використовуєте наші веб-сайти чи програми або коли ви взаємодієте з нами.

А. У відповідь на ваші запитання

Якщо ви звернетеся до нас, ми використаємо ваші особисті дані, щоб відповісти на ваші запитання.

З цією метою:

 • ми обробляємо ваші персональні дані для цієї мети на підставі вашої згоди, коли ви надаєте нам свої персональні дані;
 • ми обробляємо – у відповідних межах – ваше ім’я, контактні дані, вашу листування з нами та будь-які інші персональні дані, які необхідні для відповіді на ваше запитання.

Б. Для розвитку та вдосконалення продуктів та/або послуг

Ми обробляємо ваші персональні дані для оцінки, аналізу та покращення наших продуктів і послуг. Ми використовуємо зведені (агреговані) персональні дані, щоб аналізувати поведінку клієнтів і відповідним чином коригувати наші продукти та послуги. Коли ви використовуєте веб-сайт або додаток, вводите або шукаєте дані через веб-сайт або додаток; ми також обробляємо ваші персональні дані для формування аналітичних звітів. Ми використовуємо зведені (агреговані) персональні дані, щоб аналізувати поведінку клієнтів і відповідно коригувати наші продукти та послуги, щоб переконатися, що вони відповідають нашим клієнтам. Це означає, що ми аналізуємо, як часто ви читаєте наші інформаційні бюлетені, як часто відвідуєте наш веб-сайт чи програми, на які сторінки ви натискаєте та які товари купуєте через наш веб-сайт чи програми. Ми можемо придбати додаткові дані з відкритих джерел, щоб доповнити нашу базу даних для вищезазначених цілей.

З цією метою:

 • ми обробляємо вашу інформацію на основі нашого законного інтересу розвивати та покращувати наші продукти та послуги;
 • ми обробляємо ваші контактні дані, такі як ваша адреса, електронна пошта, персональні дані, такі як ваше ім’я та дата народження, платіжна та кредитна інформацію, а також листування з нами. Крім того, ми обробляємо персональні дані, які ви ввели на веб-сайті або які були згенеровані функціями, які ви використовували на веб-сайті, і технічні дані з вашого пристрою, такі як IP-адреса, сторінки, які ви відвідали на наших веб-сайтах, ваші кліки, поведінку та тривалість вашого сеансу
 • Якщо ви вирішите взяти участь у наших опитуваннях, ми можемо попросити вас надати нам персональні дані. Ми також можемо використовувати з цих міркувань персональні дані, які ви надали в опитуванні.

В. Для оцінки та прийняття клієнта, постачальника чи ділового партнера

Коли ви зв’язуєтесь з нами, ми обробляємо ваші персональні дані з метою оцінки та прийняття, наприклад, щоб ідентифікувати та підтвердити вашу особу. Наша Компанія надалі оброблятиме ваші персональні дані для інших адміністративних цілей, таких як належна обачність та перевірка загальнодоступних списків уряду та/або правоохоронних органів.

З цією метою:

 • Ми обробляємо персональні дані, оскільки це необхідно для укладення договору між вами і нами. Наша компанія не може укладати договори без отримання необхідної інформації
 • Ми обробляємо ваші контактні дані, такі як ваша адреса та адреса електронної пошти, особисті дані, такі як ваше ім’я та дата народження, платіжна і кредитна інформація, а також деталі вашого листування з нами.

Г. Для укладання та виконання договору

Коли ви придбали продукт або послугу у нас як клієнт, або коли ви працюєте разом з нами як постачальник чи бізнес-партнер, ми обробляємо ваші персональні дані для адміністративних цілей, таких як надсилання рахунків-фактур та здійснення платежів. Ми також використовуємо ваші персональні дані для доставки або отримання та адміністрування наших або ваших продуктів чи послуг. Наша компанія оброблятиме ваші персональні дані для подальшого виконання нашої угоди, в тому числі для надання послуг клієнтам. Коли вам потрібен доступ до власності Нашої компанії, ми обробляємо ваші персональні дані з метою перевірки.

З цією метою:

 • ми обробляємо персональні дані, оскільки це необхідно для укладення договору між вами та нами. Наша компанія не може укладати договори без отримання необхідної інформації
 • ми обробляємо ваші контактні дані, такі як ваша адреса та електронна пошта, особисті дані, такі як ваше ім'я та дата народження, платіжна і кредитна інформація, а також деталі вашого листування з нами.

Д. Для ефективного менеджменту та маркетингу

Ми використовуємо інформацію, що зберігається в нашій базі даних клієнтів, щоб надсилати вам відповідні пропозиції та інформаційні бюлетені, а також для надання послуг клієнтам, керування обліковими записами та повідомлення про відкликання. Ми також використовуємо ваші персональні дані для розробки, виконання та аналізу ринкових досліджень і маркетингових стратегій.

З цією метою:

 • під час надсилання вам новин та/або інших маркетингових комунікацій з управління відносинами ми обробляємо персональні дані на основі вашої згоди. Крім того, ми обробляємо персональні дані на основі наших законних інтересів для покращення наших маркетингових стратегій;
 • ми обробляємо ваші контактні дані, такі як ваша адреса та електронна пошшта, особисті дані, такі як ваше ім'я, дані для зворотнього зв'язку, платіжна інформація, історія замовлень та листування з нами.

Е. Для виконання бізнес-процесів і внутрішнього менеджменту

Ми обробляємо ваші персональні дані під час виконання та організації нашого бізнесу. Це включає загальне управління, управління замовленнями та управління нашими активами. Наша компанія також обробляє ваші персональні дані для внутрішнього управління. Ми надаємо централізовані обробні потужності для більш ефективної роботи. Ми проводимо аудит і розслідування, впроваджуємо бізнес-контроль, а також керуємо та використовуємо довідники клієнтів, постачальників і бізнес-партнерів. Крім того, ми обробляємо ваші персональні дані для цілей фінансів та бухгалтерського обліку, архівування та страхування, юридичного та бізнес-консультування та в контексті вирішення спорів.

З цією метою:

 • ми обробляємо персональні дані на основі наших законних інтересів для підтримки та покращення надійної ділової діяльності
 • ми обробляємо ваші контактні дані, такі як ваша адреса та електронна пошта, особисті дані, такі як ваше ім'я, кредитна і платіжна інформація, історія платежів та замовлень, листування з нашою компанією та дані, отримані під час виконання угоди між вами та нашою компанією.

Є. Для організаційного аналізу та розвитку, управлінської звітності

У нашій компанії ми обробляємо ваші персональні дані під час підготовки та виконання управлінської звітності та аналізу. Ми використовуємо зведені/анонімізовані персональні дані для створення управлінських звітів та аналізу нашого бізнесу. Ми проводимо опитування клієнтів, постачальників і бізнес-партнерів, щоб дізнатися більше про ваші погляди та думки під час підготовки нашої управлінської звітності. Ми також обробляємо ваші персональні дані для цілей управлінської звітності в контексті злиттів, поглинань, продажу, а також для управління такими операціями.

З цією метою:

 • ми обробляємо персональні дані на основі наших законних інтересів для підтримки та покращення надійної ділової діяльності;
 • ми обробляємо ваші контактні дані, такі як адреса та електронна пошта, особисті дані, такі як ваше ім’я та дата народження, історія платежів та замовлень, листування з нами та інформацію, яку ви надаєте, відповідаючи на наші опитування.

Ж. Коли ви використовуєте наші веб-сайти чи програми

Коли ви використовуєте наші веб-сайти або програми, ми обробляємо технічні дані про ваш пристрій, щоб пропонувати вам функціональні можливості та дозволити нашим адміністраторам керувати та покращувати роботу наших веб-сайтів і програм. Якщо ви вводите дані на наших веб-сайтах або в додатках, наприклад, переваги продукту або ваше місцезнаходження, щоб отримати відповідну інформацію чи функції, наша компанія обробляє ці дані, щоб надати вам необхідну інформацію чи функції. Крім того, ми обробляємо ваші персональні дані, щоб ви могли зберігати ваші дані (наприклад, уподобання та продукти) у ваших збережених елементах і щоб ви могли ділитися ними з іншими за допомогою параметрів спільного доступу, які ви налаштували на своєму пристрої.

З цією метою:

 • ми обробляємо персональні дані, виходячи з наших законних інтересів, щоб пропонувати технічно адекватно працюючі веб-сайти та програми та покращувати їх ефективність. Крім того, ми обробляємо персональні дані для маркетингових цілей, використовуючи файли cookie маркетингу та соціальних мереж на наших веб-сайтах і в додатках на основі вашої згоди.
 • ми обробляємо персональні дані, які ви ввели на наших веб-сайтах і в додатках, або які генеруються функціями, які ви використовували на наших веб-сайтах і в додатках, а також технічні дані вашого пристрою, такі як його IP-адреса, Інтернет-браузер, який ви використовуєте, сторінки, які ви відвідали на наших веб-сайтах, вашу поведінку при натисканні й перегляді та тривалість вашого сеансу. Детальна інформація про функції файлів cookie описана в сповіщеннях про файли cookie на відповідних веб-сайтах і в програмах.

З. Щоб ви могли зв’язатися з нами

Наша компанія працює в соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter, LinkedIn та YouTube. Коли ви звертаєтеся до нашої компанії через соціальні мережі, ми обробляємо ваші персональні дані, щоб відповісти на ваші запитання та відповісти на ваші повідомлення.
Крім того, коли ви відвідуєте сторінку «Зв’яжіться з нами» на одному з наших веб-сайтів чи програм, ви можете зв’язатися з нами за допомогою різних каналів зв’язку. Ми надаємо вам нашу електронну адресу, щоб ви могли надіслати нам свої відгуки та пропозиції щодо покращення, а також інформацію про наші веб-сайти, Twitter, Facebook та YouTube. Коли ви натиснете одну з відповідних піктограм, ми перенаправимо вас на веб-сайт або додаток відповідної третьої сторони (наприклад на сторінку вашого провайдера електронної пошти, або відповідну платформу соціальної мережі).

З цією метою:

 • ми обробляємо персональні дані на основі наших законних інтересів, щоб адекватно відповісти на ваші запитання та правильно направити вас на наші сторінки в соціальних мережах;
 • ми обробляємо канал зв'язку, який ви вибрали для зв'язку з нами, і персональні дані, які ви надаєте Нашій Компанії. Це включає ваше ім’я (користувача), адресу, електронну пошту та особисті дані, які ви включили у своє повідомлення. Крім того, коли ви натискаєте одну з кнопок, яка відображається, відповідна третя сторона може розмістити файли cookie на вашому пристрої.

К. Для моніторингу та перевірки відповідності нормам

Ми контролюємо наші процеси, щоб перевірити відповідність нашим нормам. Під час моніторингу ваші персональні дані можуть бути доступні та переглянуті.

З цією метою:

 • ми можемо обробляти ваші персональні дані на підставі наших законних інтересів для моніторингу наших внутрішніх процесів і з метою дотримання законодавства. Будь-які персональні дані, які зберігаються в наших системах, можуть бути доступні та переглянуті з метою відповідності. Персональні дані, до яких здійснюється доступ та переглядаються не зберігатимуться з метою дотримання вимог, якщо вони нам не потрібні для подальшого дослідження потенційної невідповідної поведінки;
 • ми не зберігаємо ваші персональні дані для цієї мети, якщо вони не пов’язані з невідповідною поведінкою. У такому випадку ми будемо зберігати відповідні персональні дані до завершення розслідування або провадження.

Л. Для захисту здоров'я, безпеки та забезпечення цілісності

У нашій компанії ми високо цінуємо ваше здоров’я, безпеку та цілісність. Ми обробляємо ваші персональні дані для захисту наших співробітників, клієнтів, постачальників і ділових партнерів. Таким чином, ми підтверджуємо ваші права доступу до наших приміщень і можемо перевіряти ваші персональні дані на відповідність загальнодоступним спискам санкцій уряду та/або правоохоронних органів. Ми також обробляємо ваші персональні дані для захисту нашої компанії та активів співробітників і клієнтів.

З цією метою:

 • ми можемо обробляти ваші персональні дані на підставі наших законних інтересів для моніторингу наших внутрішніх процесів. На законних підставах ми обробляємо ваші контактні дані, такі як ваша адреса та електронна пошта, особисті дані, такі як ваше ім’я та дата народження, дані ідентифікаційної коду або паспорта, реєстраційний номер автомобіля, історія платежів та замовлень, а також історія відвідувань.

М. Для дотримання закону

У деяких випадках ми обробляємо ваші персональні дані для дотримання законів, норм та правил. Це може бути, наприклад, у випадку, коли застосовуються зобов’язання, пов’язані з оподаткуванням або діловою поведінкою. Для дотримання відповідних законів і нормативних актів нам може знадобитися розкрити ваші персональні дані державним установам або наглядовим органам.

З цією метою:

 • ми обробляємо ваші персональні дані з метою дотримання законодавства;
 • ми обробляємо ваші контактні дані, такі як ваша адреса та електронна пошта, особисті дані, такі як ваше ім'я та дата народження, платіжна інформація, історія платежів та замовлень, а також дані про ПДВ та податкові дані.

Н. Коли ви берете участь у заходах чи акціях

Ми надсилаємо вам електронні листи з акціями та запрошеннями до участі у заходах. Якщо ви вирішите взяти участь в одній із цих заходів, нам потрібні ваші персональні дані, щоб мати можливість їх оголосити та організувати. Крім того, якщо ви берете участь у будь-якій із цих заходів, нам потрібні ваші персональні дані для аналізу реакції на події та/або рекламні акції.

З цією метою:

 • ми обробляємо персональні дані на підставі вашої згоди. Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час, без впливу на законність обробки даних, згідно згоди про відкликання;
 • ми обробляємо ваше ім'я, адресу, електронну пошту та вашу участь у відповідній події.

3. Як довго ми зберігаємо ваші персональні дані?

Наша компанія, як правило, зберігає дані бізнес-партнерів лише протягом періоду, необхідного для виконання відповідних бізнес-цілей, у міру, обґрунтовано необхідною для виконання вимог чинного законодавства або в міру доцільності згідно чинного терміну давності.

Негайно після закінчення відповідного періоду зберігання дані мають бути:

(i) надійно видалено або знищено; або
(ii) анонімізовано; або
(iii) передано до архіву (якщо це не заборонено законом або застосовним графіком зберігання записів)

4. ХТО МАЄ ДОСТУП ДО ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ?

Доступ до ваших персональних даних у нашій компанії

Оскільки ми є глобальною організацією, дані, які ми збираємо, можуть передаватися на міжнародному рівні по всій всесвітній організації Нашої компанії. Ваші персональні дані можуть обмінюватися з групою, до якої входить наша компанія, нашим акціонером та асоційованими компаніями, в адміністративних цілях і для того, щоб ми могли мати повний огляд ваших контактів і контрактів з групою, до якої належить наша компанія. Ми також можемо обмінюватися вашими даними, щоб запропонувати вам повний пакет послуг і продуктів.

Співробітники нашої Компанії мають право отримувати доступ до персональних даних лише в обсязі, необхідному для виконання відповідних цілей і виконання своїх завдань.

У деяких випадках ваші персональні дані можуть бути передані до країни, яка не забезпечує належний рівень захисту персональних даних. Однак наша компанія вжила заходів для забезпечення належного захисту ваших персональних даних, оскільки Обов’язкові корпоративні правила застосовуються в усій групі, до якої належить наша компанія.

Доступ до ваших персональних даних третіх сторін

Треті сторони можуть мати доступ до ваших персональних даних, якщо це необхідно для надання наших продуктів або послуг Нашій Компанії.

Коли третім сторонам буде надано доступ до ваших персональних даних, Наша Компанія вживе необхідних договірних, технічних та організаційних заходів, щоб гарантувати, що ваші персональні дані обробляються лише в тій мірі, в якій така обробка необхідна для цілей обробки, узгодженої з Нашою Компанією. Треті сторони оброблятимуть ваші персональні дані лише відповідно до чинного законодавства.

Якщо персональні дані будуть передані третій стороні в країні, яка не забезпечує належний рівень захисту персональних даних, ми вживемо заходів для забезпечення належного захисту ваших персональних даних, наприклад, укладання стандартних договірних положень ЄС з цими одержувачами. .

В інших випадках ваші персональні дані не будуть передані третім особам, крім випадків, коли це вимагається законом.

5. ЯК ЗАХИЩЕНО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

На нашу думку та на основі нашої оцінки ризиків, ми вжили належних гарантій для забезпечення безпеки ваших особистих даних. Ми врахували ризики випадкового чи незаконного знищення або випадкової втрати, пошкодження, зміни, несанкціонованого розкриття чи доступу та інші форми незаконної обробки (включаючи, але не обмежуючись, непотрібним збиранням даних) або подальшу обробку.

6. ЯК ВИ МОЖЕТЕ КОРИСТУВАТИСЯ ПРАВОМ НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ?

Ви маєте право вимагати доступу або огляду ваших персональних даних, а також за певних умов виправлення та/або видалення персональних даних. Крім того, ви також можете мати право на обмеження обробки ваших персональних даних, право заперечувати проти обробки, а також право на перенесення даних.

Щоб скористатися своїми правами на конфіденційність, зв’яжіться з нами, використовуючи контактні дані, наведені в нижній частині цього Положення про конфіденційність. Зверніть увагу, що ми можемо попросити надати додаткову інформацію для підтвердження вашої особи.

7. ЧИ МОЖЕТЕ ВИ СКАСУВАТИ СВОЮ ЗГОДУ?

Після отримання ви завжди можете відкликати свою згоду. Зверніть увагу, що відкликання не має ретроспективної дії, і відкликання вашої згоди можливе лише у випадку, якщо ви спочатку дали свою згоду. Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб відкликати вашу згоду, скориставшись контактними даними в нижній частині цього Положення про конфіденційність.

8. ЯК ПОДАТИ СКАРГУ АБО ПОВІДОМИТИ ПРО ПОРУШЕННЯ?

Якщо у вас є скарга на використання ваших персональних даних нашою компанією, або якщо вам стало відомо про порушення даних з боку нашої компанії, ви можете подати скаргу або повідомити про порушення даних за допомогою контактної інформації, наведеної у нижній частині цього положення. . Окрім подання скарги до нашої компанії, ви також можете подати скаргу до місцевого органу нагляду за захистом даних.

9. ЯК ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ?

Якщо у вас виникли запитання щодо того, як ми обробляємо ваші персональні дані, спершу прочитайте це положення. З додатковими запитаннями, зауваженнями, пропозиціями або скаргами зв’яжіться з відповідальним за конфіденційність нашої компанії за адресою privacy@nutreco.com. 

Ви також можете зв'язатися з нами за цими та будь-якими іншими з Трау Нутришин Україна за адресою: office.ukraine@trouwnutrition.com