Умови користування

1. Загальні положення

1.1. Цей веб-сайт пропонує вам Nutreco N.V., Stationsstraat 77, 3811 MH, Амерсфорт, Нідерланди («Nutreco») або будь-яка з її філій.

1.2. Наведені нижче умови використання регулюють ваш доступ і використання Веб-сайту, включаючи інформацію та дані, що містяться на цьому веб-сайті або доступні через нього. До конкретних даних або інформації можуть застосовуватися конкретні умови. Такі конкретні умови та положення можуть бути доповненням або в обсязі, прямо визначеному Nutreco, можуть замінювати ці Умови використання.

1.3. Відкриваючи або використовуючи Веб-сайт, ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли та погоджуєтеся з юридичними умовами користування. Якщо ви не погоджуєтеся з Умовами використання, вам не слід отримувати доступ до Веб-сайту або використовувати його.

1.4. Nutreco залишає за собою право оновлювати Умови користування в будь-який час без попередження. Nutreco залишає за собою право припинити, внести зміни або відмовити в доступі до Веб-сайту та/або Контенту без попередження в будь-який час і з будь-якої причини.

1.5. Якщо ви бажаєте отримати друковану копію Умов використання, надішліть електронний лист із вашою адресою на адресу corpcomm@nutreco.com. Умови використання також доступні для ознайомлення в офісах Nutreco за адресою Stationsstraat 77, 3811 MH, Амерсфорт, Нідерланди.

2. Відмова від відповідальності та обмеження використання.

2.1.  Уся інформація, що міститься на Веб-сайті надається «як є» без будь-яких гарантій. Nutreco та її дочірні компанії, філії, партнери та ліцензіари  прямо відмовляються від будь-яких заяв або гарантій будь-якого роду, включаючи, крім іншого, заявлення чи гарантії, що Веб-сайт буде безперебійним, безпечним чи безпомилковим, або що Вміст буде правильним, повним, надійним чи будь-яким іншим чином відповідатиме будь-яким вимогам.

2.2. Отримання будь-якої інформації через даний Веб-сайт здійснюється на ваш власний розсуд і ризик. Ви несете повну одноосібну відповідальність за будь-які збитки, включаючи, крім іншого, вашу комп’ютерну систему або втрату даних, спричинену такою інформацією, за винятком випадків, коли така шкода виникає безпосередньо внаслідок навмисної неналежної поведінки або грубої недбалості Nutreco.

2.3. Якщо не зазначено інше, уся інформація призначена для вашого особистого використання. Ви не можете змінювати, копіювати, поширювати, передавати, демонструвати, виконувати, відтворювати, публікувати, ліцензувати, створювати похідні роботи, передавати або продавати будь-яку інформацію, отриману з нашого веб-сайту, без письмової згоди Nutreco.

3. Інтелектуальна власність

3.1. Усі права інтелектуальної власності, включаючи, окрім іншого, будь-які авторські права, торгову марку та право на базу даних, на Контент та/або Веб-сайт, а також на їх вибір та впорядкування належать Nutreco, її філіям, дочірнім компаніям та/або її партнерам чи ліцензіарам. Усі права на Контент або Веб-сайт, не надані прямо тут, захищені.

4. Посилання на сторонні сайти

4.1. Цей веб-сайт може містити гіперпосилання на сайти, що належать третім особам. Nutreco не контролює ці сайти з посиланнями, не несе відповідальності за вміст таких сайтів і не несе відповідальності за точність таких сайтів. Посилання на такі сайти надаються лише для вашої зручності, і ви отримуєте доступ до них на власний ризик. Включення будь-якого посилання не означає схвалення такого сайту з боку Nutreco. Коли ви відвідуєте пов’язаний сайт, ви повинні ознайомитися з умовами використання та політикою конфіденційності, які регулюють цей конкретний сайт посилання.

5. Портал для клієнтів

5.1. Ці Умови використання також застосовуються до доступу та використання порталу клієнтів, який пропонує вам Nutreco («Portal»). З цією метою термін «Веб-сайт», коли використовується в цих Умовах використання, включає Портал (якщо контекст не передбачає інше). Крім того, застосовується ця стаття 5.

5.2. Доступ і використання Порталу та його Вмісту здійснюється на ваш власний ризик і відповідальність.

5.3. У разі отримання будь-якої інформації з Порталу, одержувачем якого ви не є, негайно повідомте нас та видаліть таку інформацію зі своєї системи.

6. Конфіденційність

6.1. Особиста інформація, надана або зібрана через Веб-сайт або у зв’язку з ним, буде використовуватися лише відповідно до нашої Політики конфіденційності.

7. Відповідальність

7.1. Ні в якому разі Nutreco або будь-яка з її дочірніх компаній, філій, партнерів або ліцензіарів не несуть відповідальності за будь-який збиток, чи то в результаті дії договору, чи будь-яких правопорушних дій, що випливають з або у зв'язку з доступом або використанням Веб-сайту або Контенту, за винятком випадків, коли такі збитки випливають безпосередньо з навмисної неналежної поведінки або грубої недбалості Nutreco.

У випадку, якщо ваша країна проживання не допускає жодних виключень чи обмежень відповідальності чи будь-яких відмов від гарантій, зазначених в Умовах використання, такі виключення, обмеження чи відмова від відповідальності буде обмежено в межах, передбачених чинним законодавством.

8. Застосовне законодавство та юрисдикція

8.1. Умови використання та будь-які суперечки, пов’язані з ними, регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства Нідерландів. Будь-який спір, претензія або причина позову, що випливає з цих Умов використання або використання вами цього Веб-сайту, або у зв’язку з ними, передаються до юрисдикції компетентних судів Амстердама, якщо інше не передбачено чинним законодавством.

9. Застереження про подільність

9.1 Якщо будь-яке положення Умов використання буде визнано недійсним або таким, що не має законної сили, то недійсне або невиконане положення буде замінено дійсним положенням, що підлягає виконанню, яке найбільшою мірою відповідає наміру вихідного положення, а інші положення повинні виконуватися.