Managing consistent intake in finishers Managing consistent intake in finishers

Управління систематичним споживанням корму тваринами на заключному етапі відгодівлі

Послідовне споживання добре збалансованого раціону закладає основу для оптимального росту тварин на відгодівлі та економічної ефективності фермерських господарств. Враховуйте смакові якості, здатність до розщеплення та наявність антипоживних речовин у сухій речовині, а також мінімізуйте зміни рН рубця, щоб поліпшити довгострокове здоров’я та продуктивність тварин.

Як розпізнати

Ознаки порушень харчування або метаболізму у тварин на відгодівлі включають зменшення ємності споживання корму, посилене сортування кормових продуктів і зниження жувальної активності. Ми радимо фермерам уважно стежити за складом раціону своїх тварин, щоб уникнути низького рівня pH в рубці та крові, що може призвести до ацидозу, абсцесу печінки, здуття живота та, в найгірших випадках, раптової смерті.

Вплив на фермерське господарство

Сильні коливання у споживані корму та рН рубця суттєво вплинуть на продуктивність, здоров’я та самопочуття тварини, що може призвести до значних втрат виробництва для фермерського господарства. Ми рекомендуємо якнайшвидше впроваджувати проактивні заходи для покращення харчування та мінімізації ризику підвищення собівартості продукції через збільшення кількості днів до забою та витрати, пов’язані зі здоров’ям.

Поширені запитання

Як можна оптимізувати ємність споживання твариною сухої речовини?

Зміни ємності споживання означають зміни доступності та поглинання поживних речовин твариною. Ретельне управління кормами може позитивно вплинути на ємність споживання сухої речовини. Кілька ключових факторів, які слід враховувати: достатньо місця в годівниці для кожної тварини, щоб запобігти сутичкам між ними; доступ до кормів 24 години на добу; годування в один і той же час щодня; внесення поступових змін до раціону, щоб уникнути порушень харчування; достатній рівень фуражу в раціонах на фінальній фазі відгодівлі.

Як контроль вмісту мінеральних речовин підтримує систематичність споживання?

Правильне джерело мікроелементів у раціонах відгодівлі забезпечує смачніші та поживніші корми з меншим окисленням незамінних ліпідів, вітамінів та пробіотиків. IntelliBond для тварин як джерело мікроелементів (цинк, мідь та марганець) поліпшує їхню природну фізіологічну реакцію на запалення та оксидативний стрес і підтримує оптимальну ємність споживання та продуктивність.