Beef grower standing in the corner of his pen, against a wall Beef grower standing in the corner of his pen, against a wall

Вирішення проблем, пов’язаних із благополуччям тварин

Оптимізуйте благополуччя тварини, дотримуючись найкращих практик і допоміжних протоколів, щоб забезпечити їй комфорт, належне харчування, безпеку та загальний стан здоров’я.

На підприємствах гровери часто проходять через багаторазові зміни раціону та середовища перебування. Саме тому програма адаптації важлива для зменшення імуносупресії, пов’язаної зі стресом, і забезпечення оптимального росту.

Стрес

Фаза транспортування може бути надзвичайно стресовою для тварин, адже вимагає від них адаптації до нового середовища та соціальних взаємодій. Добре спланована програма для етапу після прибуття може полегшити їхній досвід, знизити ризик імуносупресії та втрати ваги, пов’язаних зі стресом, а також зміцнити здоров’я та сприяти росту.

Детальніше

«У Trouw Nutrition ми маємо на меті допомагати молодим тваринам пережити незнайомі та стресові періоди, пов’язані зі змінами. Ми впроваджуємо новітні науково обґрунтовані рішення та передові практики, щоб забезпечити найкращі можливі результати для тварин і виробників».