Feeding Reviva after calving will boost your cows’ vitality Feeding Reviva after calving will boost your cows’ vitality

Здоров’я корів молочних порід

Щоб давати великий обсяг молока протягом тривалого продуктивного життя, корови повинні бути здоровими. Для досягнення показників міцного здоров’я фермерські господарства повинні зосередитися на викликах періоду початку лактації, оскільки більшість проблем зі здоров’ям з’являються невдовзі після отелення. Компанія Trouw Nutrition пропонує рішення для зміцнення здоров’я та життєвого тонусу корів у цей період — для підвищення продуктивності та прибутковості протягом усього їхнього життя.

Ведення корів транзитної групи

Коли дійна корова переходить із нелактаційного в лактаційний стан, вона стикається з багатьма фізіологічними адаптаціями за дуже короткий період.

Протягом 21 дня до і після отелення необхідні специфічні стратегії харчування, щоб контролювати енергетичний баланс (обмін жирів і вуглеводів) та поліпшити засвоєння корму на початку лактації, а також перерозподіл мінералів і поживних речовин між молоком і тканинами тіла.

Детальніше

Здоров’я та фертильність корів

Розуміння ролі індексу клітковини і кислотного навантаження, а також кількості необхідних у раціоні корови вуглеводів, що швидко ферментуються, дадуть фермеру змогу підтримувати здорове харчування та забезпечувати гарні показники фертильності.

Детальніше

Оптимізований вміст мінералів

Оскільки стратегії годівлі стають інтенсивнішими, оптимізація мінерального складу набуває все більшої важливості. Фактично такі стратегії можуть передбачати повну зміну як доданих мінералів, так і якості (відсутність сульфатів), щоб забезпечити телятам усі необхідні поживні речовини.

Go to our LifeStart platform Go to our LifeStart platform

Потрібна додаткова інформація?

Дослідження HealthyLife на молочних господарствах показують, що належний контроль балансу між рівнем виробництва та тривалістю життя може суттєво знизити вимушене вибракування та збільшити як тривалість життя корів, так і прибутковість вашої молочної ферми.

Перейти на платформу HealthyLife