Managing your calf’s good health Managing your calf’s good health

Контролюйте стан здоров’я свого теляти

Ми підтримуємо фермерські господарства у їхніх важливих зусиллях, спрямованих на вирощування здорових, повних сил та енергії телят. Це найбільш вирішальний аспект в успішній програмі випоювання телят, оскільки здорові телята — запорука зведення до мінімуму робочого навантаження, зниження ветеринарних витрат та стресу для фермерів.

Управління респіраторним здоров’ям молодих телят

Це важливо для реалізації їхнього майбутнього потенціалу. Коли респіраторна система уражена, у теляти збільшується вироблення слизу, щоб допомогти йому очистити дихальні шляхи.

Зведіть до мінімуму ризик респіраторних проблем, створивши оптимальні умови навколишнього середовища для підвищення імунітету телят. Щоб отримати відповідну інформацію, ознайомтеся з протоколом — це допоможе максимально зміцнити респіраторне здоров’я. Протокол можна завантажити нижче.

Профілактика неонатальної діареї або поносу телят — ключ до зниження смертності

Більше половини всіх смертей новонароджених телят пов’язані з діареєю. Чинники, що стосуються харчування, наприклад, неякісні замінники молока для телят і неналежне випоювання молозивом, сприяють розвитку діареї у новонароджених телят. Зневоднення, викликане поносом, який спричиняють такі мікроорганізми, як cryptosporidium parvum, також може стати для теляти смертельним.

Наша пропозиція в управлінні здоров'ям

Sprayfo Osmofit

Sprayfo Osmofit

Sprayfo OsmoFit підтримує та/або відновлює рН крові телят у межах нормального діапазону, тоді як чиста вода та гіпертонічні розчини не можуть або менш здатні це зробити.

Детальніше

Sprayfo HydraFit

Sprayfo HydraFit

Sprayfo HydraFit — це рідкий продукт, який здатний забезпечити баланс внутрішньоклітинної рідини та підтримку здоров’я до, під час або після складних станів.

Read more

Sprayfo Hydration programme

Sprayfo Hydration programme

Вода — базова життєва потреба. Вона необхідна для того, щоб організм міг нормально функціонувати. Якщо рівень гідратації тварини порушено, ріст, розвиток і продуктивність порушуються також.

Детальніше

«Зневоднення внаслідок діареї — причина 55 % усіх випадків загибелі телят на першому етапі життя».
Ян Хендрік Міка, менеджер із продукції напрямку здоров’я тварин

Поширені запитання

Чи може теля, у якого були численні проблеми з легенями, стати ремонтною телицею?

На жаль, ні, оскільки шкода, яку завдали проблеми з легенями, є незворотними. Вони не лікуються і негативно впливають на опірність та продуктивність на пізніх стадіях. Найкраща рекомендація, яку ми можемо дати, — продати теля, у якого були численні проблеми з легенями.

Ви рекомендуєте змішувати пероральні розчини електролітів (ПРЕ) із молоком для телят, хворих на діарею?

Молоко поглинає занадто багато солей та цукрів, які з надлишком містяться в розчинах електролітів, що підвищує ризик діареї. Якщо ви вирішили використовувати розчин електролітів, як, наприклад, Sprayfo OsmoFit, перевірте рекомендоване дозування, перш ніж змішувати його з водою, та вводьте його між годуваннями молоком.

Завантажити

Протокол Sprayfo для управління респіраторним здоров’ям
Інструмент для контролю профілактики зневоднення Sprayfo
Go to Sprayfo health Go to Sprayfo health

Дізнайтеся більше про те, як підтримувати здоров’я телят

Щоб отримати додаткову інформацію про різноманітні питання та продукцію для підтримання здоров’я телят, відвідайте вебсайт Sprayfo.

Перейти до Sprayfo health