Enhancing cow Health and fertility Enhancing cow Health and fertility

Зміцнення здоров’я та поліпшення фертильності корів

Високопродуктивна дійна корова повинна давати значний обсяг молока щороку і при цьому бути здатною до запліднення і підтримки доношеної вагітності. Для виконання цього завдання потрібен збалансований підхід до харчування, контролю продуктивності та фертильності.

Як розпізнати

Неправильне ведення та незбалансований раціон на початку лактації викликають зміни в метаболічному стані корови, які безпосередньо впливають на ріст фолікулів і розвиток ембріона. Це призводить до поганої фертильності, низької продуктивності, сильного впливу метаболічних захворювань і збільшення кількості вимушених вибракувань.

Вплив на фермерське господарство

Розуміння процесу переходу до успішної лактації та підтримка корови на цьому етапі означає запобігання негативному енергетичному балансу, а також забезпечення здорового раціону, який покращує показники запліднення та підтримує продуктивність.

Наша пропозиція для здоров’я та фертильності корів

HealthyLife

HealthyLife

Програма HealthyLife орієнтована на період переходу корови до лактації. Це практична науково обґрунтована програма, яка допомагає фермерським господарствам збільшити добову продуктивність корови протягом усього життя і кількість лактацій за рахунок покращення показників фертильності, збільшення надоїв за лактацію та зменшення вимушеного вибракування.
NutriOpt

NutriOpt

Молочна модель NutriOpt допомагає фермеру забезпечити збалансований раціон для здорових корів, визначаючи стратегію годівлі на основі процесів, що відбуваються по всьому шлунково-кишковому тракту. Це динамічна модель, яка забезпечує унікальне поєднання параметрів харчування та параметрів, специфічних для жуйних тварин, для оптимального функціонування рубця.
Go to our LifeStart platform Go to our LifeStart platform

Потрібна додаткова інформація?

Дослідження HealthyLife на молочних господарствах показують, що належний контроль балансу між рівнем виробництва та тривалістю життя може суттєво знизити вимушене вибракування та збільшити як тривалість життя корів, так і прибутковість вашої молочної ферми.