Managing feed intake of piglets Managing feed intake of piglets

Управління споживанням корму для поросят

Наші унікальні електронні годівниці для поросят після відлучення демонструють, що навчити їх їсти надзвичайно важливо для успішного вигодовування. Пропонування комбікорму подвоює показник успішного безперервного споживання корму після відлучення, забезпечуючи належне функціонування та цілісність кишківника і зниження ризику розладів травлення.

Як розпізнати

Свиня — дуже адаптивна тварина, здатна успішно розмножуватися в різноманітних екологічних нішах. Прогодуватися їй дають змогу складні органи чуття — з їх допомогою свиня виявляє потенційні поживні кормові продукти у середовищі свого перебування. Молода свиня спочатку неохоче куштує нові та невідомі корми (харчова неофобія) — найімовірніше, тому, що така еволюційна поведінка захищає тварин від ковтання потенційно шкідливих компонентів. Молодняк застосовує схему споживання корму за принципом «вибирай і навчайся». Зазвичай неофобія виникає в період негайно після відлучення, коли поросята можуть покладатися на свої вроджені смакові уподобання або вже засвоєні асоціативні зв’язки між певними смаками чи ароматами та безпечністю корму. У такому разі зміна смакових характеристик є ризикованою і може призвести до тимчасового зниження ємності споживання корму, що згодом веде до тривалої втрати продуктивності, особливо під час критичного періоду відлучення. Тому ми рекомендуємо обмежувати зміни смаку та аромату між різними етапами відгодівлі шляхом адаптації рецептур кормів та/або схем годівлі.

Вплив на фермерське господарство

Забезпечення належної ємності споживання корму до і після відлучення від свиноматки — ключ до підтримки здоров’я тварини. Дослідження показують, що поросята, заражені кишковою паличкою орально, страждають від зниження ефективності корму лише тоді, коли ємність його споживання падає нижче мінімального порогового значення. Це вказує на те, що вживання достатньої кількості корму — важливий захід для запобігання втрат виробництва через проблеми після відлучення від свиноматки. Важливо зауважити, що ємність споживання корму протягом першого тижня після відлучення значною мірою визначає обсяг споживання та набір маси тіла протягом усього етапу дорощування.

Наша пропозиція для забезпечення якості інгредієнтів

Milkiwean Efficient Start

Milkiwean Efficient Start

 

Milkiwean Efficient Start підтримує формування здоров'я поросят із максимальною продуктивністю та мінімальними втратами, тому ви зможете отримати вищу рентабельність інвестицій та продовжувати розвивати свій бізнес.

Детальніше

Milkiwean Best Start

Milkiwean Best Start

Milkiwean Best Start стимулює максимальну ємність споживання корму для досягнення найвищих показників росту.

Детальніше

Milkiwean Vital Start

Milkiwean Vital Start

Програму годівлі Milkiwean Vital Start розроблено для професійних фермерів, які стикаються з проблемами зі здоров’ям тварин на своїх господарствах і бажають оптимально підтримувати розвиток поросят під час складного процесу відлучення.

Детальніше